Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová utaznátok Párizsba vagy...

Hová utaznátok Párizsba vagy Londonba? (ÉN PÁRIZSBA SZERETNÉK ELUTAZNI)

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék elutazni Párizsba, és te hová szeretnél Londonba vagy Párizsba?
2018. febr. 19. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
egyik szarabb hely mint a masik, menj inkabb Romaba, Barcelonaba, Liszabonba stb
2018. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Imádom Londont, általában évente 2x látogatok ki a rokonokhoz és folyamatosan fedezem fel a várost. Legközelebb májusban megyek, most egy nagy múzeum túra van tervbe véve.

Párizs nem vonzott soha.

2018. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Mindkét helyen jártam már. Párizs nekem egy kis csalódás volt, ugyanis iszonyat retkes város. Szépnek szép, de nem a kedvencem. Londonba viszont szívesen visszamennék. Nagyon tetszett az, amit eddig felfedeztem belőle.
2018. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te Párizsba akarsz, akkor oda menj. mit èrdekel tèged full idegen emberek vèlemènye?
2018. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Párizsba,gyűlölöm Angliát és az angol embereket.
2018. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Párizs sem a legjobb főváros a világon, de olyan mérhetetlenül utálom a legtöbb angolt, hogy inkább mennék oda vissza. London sem rossz hely, de amúgy nem igazán izgalmas. A környékről Dublin, Edinburgh vagy Amszterdam sokkal királyabb. Ha meg Franciaország, akkor Nizza vagy Lyon.
2018. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Párizsba csak akkor mennék, ha nekem fizetnének érte.
2018. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
64%
Egyik lepukkantabb retek mint a masik........meg most őszintén!Rajtad az mit segít,hogy más melyikbe menne?!
2018. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
57%
Ha választani kell Párizs és London között, akkor Párizs.
2018. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Én Londont nagyon szeretem és a környékét is. Párizs nekem is csalódás volt, igaz, csak pár napot voltunk, nem sok helyre jutottunk el. A Szajna nem szép, az egész olyan lepukkant, tele erőltetett "művészkedéssel".
2018. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!