Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül utazni...

Szoktatok egyedül utazni külföldre szabadidős céllal?

Figyelt kérdés

Én még sosem voltam így, most viszont úgy adódott (egyik barátnőm sem akart velem tartani pénzügyi okok miatt), hogy júniusban egyedül töltök el néhány napot Nürnbergben.

Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Milyen egyedül utazni?


2018. febr. 23. 19:48
 1/3 Jáhel válasza:
47%
Hat szerintem ,legalabbis engem a szuleim egyedul kulfoldre nem engednenek el.de csak igy a varosba igen. Szerintem felelmetes lesz egyedul egy ismeretlen varosban lenni egy napig. Utazni egyedul az uncsi mivel nem tudsz beszelni senkivel csak ha felhivod.de megprobalhatod en nem ajanlom .sok ember van aki felelmetes az uttcan es en felnek.en nem ajanlom hogy este vagy eszaka setalj az utcan.sok ember lehet aki rossz szandekkal van kint este az utcan.
2018. febr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én imádok egyedül utazni, sokszor szívesebben megyek egyedül, mint bárki mással. Szeretek egyedül lenni, egyedül mászkálni, a saját tempómban felfedezni mindent. Ha pedig nagyon társaságra vágyok, akkor keresek egy helyi couchsurfert, akivel össze tudok futni vagy hostelben szállok meg, ahol garantáltan lesz utazópartner.
2018. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendszeresen utazom egyedül, és jobb is mint másokhoz alkalmazkodni.
2018. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!