Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Magyarországról megyek...

Ha Magyarországról megyek Franciaországba, akkor belenéznek a bőröndömbe?

Figyelt kérdés
Sulival megyünk, vagyis igazából egy utazási iroda szervezi az egészet, és busszal megyünk, és szeretnék kivinni piád, egy kis vodkát vagy valami. Nem tudom hogy bele néznek e a cuccaimba a határnál esetleg, vagy hogy ez baj e lenne egyátalán. (17 vagyok)
2018. márc. 7. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Busszal? Akkor 99%hogy nem.
2018. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem baj, de az igazgatóit megkaphatod érte.


Sulis rendezvényen is ugyanazok a vonatkozó szablályok, mint az iskolában.

2018. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

A hatarnal, mi? Ahol a vamot kell fizetni meg a vizumot felmutatni, ugye?


Idd meg itthon a vodkat es ne is menj sehova. Szanalom hogy 17 evesen ez a legfontosabb egy Franciaorszagi osztalykirandulason...

2018. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
Kiskorúnál alkoholos ital...ráadásul tömény szesz.....remek lesz ha valaki észreveszi!
2018. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó én pont múltkor olvastam repülőn is hozhat haza kiskorú piát a bőröndjébe...

Amúgy ne vigyél, sulis dolog, még 1-2 évig oda fogsz járni nem kell elkaszálni magad.

2018. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
En nem is feltétlen arra gondoltam,hogy a hatarnal majd lebukik...hanem ha valami kiserő/tanár akárki eszreveszi!
2018. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Emlékszem, hogy annak idején nálunk is észrevette a tanár.

Elvette és nem adott belőle senkinek sem...

:)

2018. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na igen, az gaz ha lebuktok es a kiserok isszak meg. En nem vinnek kulfoldon is ugyan olyan a hazai pia mint itthon nem kell kulfoldre menni hogy reszegre igyatok magatokat vmi tomennyel, azt ittho is tudjatok csak kisebb a lebukas eselye
2018. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Osztrák, német, francia rendőrök mind gyakran kivesznek buszokat ellenörzésre, megnézhetik a bőröndöket és igen eléggé baj lehet (bár nem tudom a pontos szabályokat)
2018. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#9 De nem feltétlenül határokon ellenőriznek
2018. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!