Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennétek nyaralni ha...

Hova mennétek nyaralni ha valaki fizetné az utatokat külföldre, de a szállástkaját nem és miért oda pont?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Paua Uj Guinea vagy Vanuatu
2018. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Indiába. Olcsó a szállás és a kaja. Igaz, hogy a minimum ott egy hasmenés, de napi ezer forintból elvagyok :)
2018. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
New Yorkba. Már nagyon régen jártam ott és igen rövid ideig, jó lenne több időt eltölteni ott.
2018. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bora Borára pl. Rohadt drága a repülőjegy, ha valaki azt kifizetné, a szállást, kaját már simán állnám magamnak. Gyönyörű hely, de annyit már nem költenék rá, amennyibe repjeggyel együtt kerül.
2018. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Vietnam, Kambodzsa , Thaiföld.. Mivel már többször voltam, és mindig visszajárunk így tudom mibe kerül a szállás, és kaja.
2018. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Új Zéland, mert imádom. :)


Ha nem Svájcban élnék, azt mondtam volna ;)

2018. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Indiàban nem minimum a hasmenés, nekem sem volt, pedig még fagyit is ettem... ha olyan helyen eszel, ahol előtted főznek frisset, és nem eszel nyers kaját vagy nem iszol vizet, reggelente meg öblögetsz egy korty whiskyvel vagy pàlinkával, kutyabajod sem lesz.

Én Új Zélandra vágyom nagyon...

2018. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!