Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ezek közül a sporttáskák...

Ezek közül a sporttáskák közül szerintetek melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nike Brasilia Medium [link]

Nike Alpha Adapt Cross Body [link]


Az elsőnél plusz, hogy van külön rekesz ami kívülről nyitható, viszont külföldi oldalakon panaszkodtak rá, hogy hamar tönkremegy a cipzárja.

A másodiknál csak egy nagy rekesz van, viszont ha nincs telepakolva akkor akár használható hátitáskaként is.


Kb. 2 hetente utazom haza koliból és vissza, elég jól megszoktam pakolni, szóval nem ártana ha strapabíró lenne, de nem lenne naponta használva.


2018. márc. 14. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn ekkora méretben inkább túra hátizsákot vennék, mert sokkal egyszerübb vele utazni...


Ha meg még is ilyen táska kell, akkor húzhatót vennék...

2018. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1 turazsak, decathlonban nezz korul.
2018. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért egy gurulós bőröndöt vennék. Sokkal könnyebb vele közlekedni, főleg, ha súlya is van.

Ezek a sporttáskák a legkényelmetlenebbek és a legkevésbé praktikusak. Nem lehet normálisan vinni. Válladra, hátadra sem tudod feltenni.

2018. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gurulós bőrönd - hacsak nem tízezer lépcsn kell le-fel mászkálnod, mert akkor túrazsák :)


Ez marha kényelmetlen, azt már most elárulom. Én ilyenben költözködtem ki, de elég volt a Keletiig bevinni, azt hittem, agyvérzést kapok :D Kényelmetlen, ha megpakolod, baromi nehéz, nem lehet vele normláisan közlekedni, v mndenkit leütsz... hagyjuk.

2018. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!