Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb távoli hely...

Melyik a legjobb távoli hely és miért? Bangkok, Brisbane, Sydney, Maldív-szk. , Bahama-szk. , Miami, Fokváros, Hawaii, Bora Bora közül.

Figyelt kérdés
Aki tud, írja le látványosságokat, programokat, ételt, embereket, közbiztonságot, meddig volt ott, árak-repülőjegy, kaja, utazás, szállás, programok. Meg akár, ha valaki több helyen volt, a tengerpartok összehasonlítására vagyok kíváncsi :-) Köszönöm!
2018. márc. 16. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nincskedvem potyogni tul sokat, Sydneyn es Bora boran kívül mindenhol voltam, kedvenvem Hawaii, 2 szigetet ajanlok Maui es Big Island, Big Islanden a Black Sand Beach, vasarnap drumb circle, életem egyik legmeghatarozobb élménye. udv, egy utazo
2018. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:

Kerdesednek nem sok ertelmet latom tekintve hogy varosokat hasonlitgatsz országokhoz,szigetcsoportokhoz.......

A google amugy is a baratod a latvanyossagok/programok/repjegyár/szallas temakorben

Sydney/brisbane/fokvaros helyeken nem jartam,miamit imadtam a legnagyobb hatassal viszont bora bora volt rám!

2018. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első köszi írhatsz még élményeket a többiről :-) :-)

második azért hasonlítom őket mert hasonló meleg tengeres helyek, ami turisztikailag népszerű.

És hagyjuk ezt a "google a barátod" szöveget hagyjuk, elég uncsi már. Nyilván azért kérdezem itt, mert személyes élményekre vagyok kíváncsi.

De azért köszi, Miami és Bora Bora milyen volt?

2018. márc. 20. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
#1es vsgyok, Bora borsn meg nem voltam, de szerintem Maldív es Mauritius kevereke csak sokkal messzebb van es joval dragsbb, Maldivon es Mauritiuson 2 hét AI egy jo resortban 3000 eurobol kijon egy fore, ezt Bora Boran Tahitin szorozdmeg harommal. Miami nem nagy szam, nekem nem tetszik es mocsok draga, beachen napagy berlese napi 50 dollar, egy pohar sor 12dollar plusz szervizkoltseg plusz ado. Ha mar Florida, akkor pl. Sanibel Island nekem nagyon tetszett meg az Everglades.
2018. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!