Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hová mentek vagy voltatok...

Ti hová mentek vagy voltatok idén nyaralni?

Figyelt kérdés

Vagy mik vannak tervbe véve?

Hányan mentek?

Mennyit szántok rá?



2018. ápr. 19. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Törökország. Ide többen, 5-en. Ez nagyjából 5-600 ezer volt mindennel szezonban.

İlletve párommal Spanyolország van tervben.

2018. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Idén már voltam Gran Canaria-n (ketten barátnőmmel), Spanyolországban barátokkal (8 fő), Portugáliában (párommal), jövő héten Skóciába megyek (egy másik barátnőmmel), de idén már le van foglalva Grúzia és Törökország is a párommal. Ezen felül van még úgy 2 hét szabadságom, úgyhogy szerintem Szardíniára vagy Szicíliába is ellátogatok, mindenképp szeretnék valahová egyedül is elutazni. Év vége felé pedig Marokkó a cél, az majd még kiderül, hogy kivel/kikkel. Annyit szánok ezekre, amennyiből kijön, a legtöbb pénzem utazásra megy el, mivel az a legnagyobb hobbim. Szállást Airbnbn szoktam foglalni és a repülőjegyeket is szezonon kívül nézem, variálható időpontokkal, így nem szokott annyira drága lenni.
2018. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2es,a jegyeket hol nézed?



Kösz a válaszokat, jöhet még

2018. ápr. 19. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Európán belül skyscanner és azair.eu, de a légitársaság honlapján is megnézem, hátha van különbség. Segít az is, hogy legtöbbször nem konkrét úticélt nézek, hanem egy időszakon belül a legolcsóbb jegyeket akárhová, aztán aszerint alakítom, hová megyek éppen. Európán kívül kayak és momondo, de idén nem megyek tengerentúlra. Ezen kívül feliratkoztam rengeteg légitársaság hírlevelére is, ahonnan küldik folyamatosan az akciókat.

2. voltam

2018. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Törökország. Kettesben, a férjemmel. 12 nap, ultra all inclusive, 750 ezer kettőnknek.
2018. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Franciaország, Baszkföld, Pireneusok. Egy hét szállás le van ott foglalva, odafelé meg visszafelé megállunk 1-2 éjszakára Párizsban meg a Loire völgyében. A szállás 250 ezer, a többi meg majd kiderül.
2018. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Pakisztanba megyunk ketten, amennyibol kijon
2018. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eddig 4 nap Hollandia, két India, lesz még 3 nap Lengyelország, 4 nap Svédország, 4 nap Balaton, pár random magyarországi kirándulás, meg év vége fele 14-16 nap Malajzia vagy Vietnám.
2018. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nyári nyaralás Horvátország lesz, 4 nap. Ketten vagy öten, ezt még nem tudjuk pontosan.


Aztán párommal ősszel 3 hét USA.


Ezek mellett meg 2-3 napos "nyaralás" vagy Ticinoban vagy Olaszországban (Maggiore, Garda-tó, vagy Como-i tó).

2018. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dubajba megyunk iden.(10 napra)

2en

700 ezret mindennel egyutt.

2018. ápr. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!