Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Marokkó vagy Jordánia?

Marokkó vagy Jordánia?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemesebb megnézni? Hol van több látnivaló, melyik éri meg jobban a pénzét?

2018. máj. 2. 08:21
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ertelme ilyenrol beszelni hogy melyik éri meg jobban tekintve hogy a 2 orszag teljesen mást kínál!

Jordaniaban ott van petra varosa,holt tenger stb,marokkóban meg tudsz tengerpartozni vagy az atlasz hegyseg sok ezer méteres csúcsain járkálni aztan ott van marrakesh stb...szerintem olvasgass egy kicsit a 2 orszagrol aztan döntsd el magad mert erre nem lehet objektiv valaszt adni!

2018. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsönek igaza van. Ilyet nem lehet kijelenteni, hogy melyik jobb vagy rosszabb.


Melyik éri meg jobban a pénzét? Az amelyikben jobban érzed magadat. De ezt nem befolyásolják a látnivalók, mert egy nyaralás nem a látnivalóktól lesz feledhetetlen, hanem az ott megélt élményektöl.

Probáld élvezni az utazásaidat és ne csak a fényképezö gépen keresztül. Ha van egy pont egy pillanat amit élvezel akkor hosszabítsd meg azt az élményt inkább lemondva más dolgokról...

2018. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő egyedi, mindkét országban láthatsz olyat amit máshol nem. Én mondjuk Jordániába mennék mert ki tudja mikor tévednek oda a félkegyelmű dzsihádisták és robbantják fel az ókori romokat. Meg most olcsón megy oda fapados. Marokkóba el lehet menni jövőre is vagy 5-10 év múlva.
2018. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy mindkét ország más és más, én Jordániát javasolnám a páratlan természeti szépségei miatt, illetve mert egykonszolidáltabb ország.
2018. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!