Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Esetleg van valahol olyan...

Esetleg van valahol olyan oldal, csoport ahol partnert keresnek egy külföldi utazásra, munkára?

Figyelt kérdés
Kiszeretnék menni külföldre dolgozni. A barátaimat megkérdeztem, hogy van-e kedvük velem kimenni valahova és új életet kezdeni, dolgozni. Sajnos mindegyiküknek más az elképzelése, így sajnos egyedül maradtam. Nem igazán szeretnék ebbe az egészbe egyedül belevágni, hiszen egy társsal minden sokkal könnyebb, és sok helyen párokat keresnek munkára. Próbáltam keresni facebookon ilyen oldalakat, de nem nagyon találtam. Általában csak lakás-munka hirdetések vannak.

2018. máj. 8. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyere ki hozzám.
2018. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézd meg a youtube-on a YesTheory csatornáját. Illetve facebookon nem rég nyitottam egy csoportot YesTheory Family néven. Csatlakozz oda =) Bármiben fogsz találni segítőszellemű embereket.
2018. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nyitottak*
2018. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!