Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyiből jönne ki egy Görögor...

Mennyiből jönne ki egy Görögországi nyaralás 4 fő részére?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez tobb mindentol fugg de azert megis kb? Zakynthos vagy Santorinire gondoltunk. 6-7 nap, es csak pihenni, varostnezni semmi draga programot nem tervezunk (termeszetes tenger mellett/közelében szeretnenk szallast)

Elore is koszi :)



2018. máj. 12. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szállás+útiköltség+kaja+programok ára
2018. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Santorini iszonyat drága.
2018. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Függ, hogy mikor és mivel mennétek.Én csak a költőpénz tudom így neked leírni, mi is négyen voltunk és 700 euro volt a költőpénzünk. Minden nap tavernában ebédeltünk, ebből az összegből jól el voltunk.
2018. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utazómajom jó ajánlatokat szokott tenni, akár Santorinire is van fillérekért, csak gyorsan kell intézkedni, ha megoszt valamit. Egyébként Santorinin szinte csak drágák a szállások, de azt ajánlanám hogy koncentrálj egy olcsó repülőjegyre (20-30 körül lehet oda-vissza jegyet találni ha kitartó valaki), onnan már könnyű egy jó szállás, rengeteg van. Per fő lehet kb. 150 mindennel együtt, de nehéz ezt így megállapítani.
2018. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!