Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miert kedveli mindenki a...

Miert kedveli mindenki a buszsoforoket?

Figyelt kérdés
Lanyok nektek mi a vonzo bennuk? Miert ennyire jok? Egyebkent en magam is erzem es tudom mert nekem is van egy aki nagyon tetszik de elmondani nem tudnam mi olyan vonzo benne. Annyira jol sem nez ki csak egyszeruen vonzo. Szoval tobbiek a ti velenytekre lennek kivancsi. Miert szeretnek belejuk? Koztuk en is
2018. máj. 24. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, szerintem elég sok a tahó közöttük.
2018. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Soha életemben nem szerettem még bele buszsofőrbe... Eleve max annyit látom őket, hogy reggel felszállok, jó reggelt, és leülök hátul. És mifelénk még csúnyák is. Vagy ez csak volánbusszal működik, BKV-n nem? :D
2018. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es. Huh hat nemtudom merre laksz de mifelenk ez nem igaz. Pedig itt is volan van. De itt azert van nemis egy jokepu
2018. máj. 26. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Majd kiszeretsz a buszvezetőkből, ha megismered a mozdonyvezetőket.

:)

2018. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
Mert 14 éves vagy, dolgoznak a hormonok, azok meg 40 év körüli hapsik, akik fiatal pipihúsra vágynak és minden nőneműnek teszik a szépet.
2018. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez a jó öreg négykerekű sárm esete a harmadikon.

Tudod, manapság a csajoknak csak az a pasi kell, aki minimum egy középkategóriás verdával nyomul - most gondolj bele, ha egy ötször nagyobb és erősebb járgánnyal jár a pasas: 8 pólusú p*ncimágnes!


Ilyen egyszerű.

2018. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanmár egy egyszerű mezei busssofőr? Nem láttál még kamionost szivi!
2018. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
A legrosszabb érzés, amikor a banki ügyintéző pasim, a friss jogsijával a legmenőbb az úton. És akkor meglátok egy billencsest.
2018. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as. Nem egeszen ertem amit irtal😅
2018. júl. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!