Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyetem mellett kivitelezheto...

Egyetem mellett kivitelezheto a stewardess munka?

Figyelt kérdés

Meg van 1 evem az egyetembol, turizmust tanulok. Levelezo tagozaton csinalom, mellette jelenleg egy multinal dolgozom. Az a helyzet, hogy szeretnek valtani, viszont tartok tole, hogy egy stewardess munkat nem tudnek osszeegyeztetni az egyetemmel.

Van valakinek valami jo tanacsa esetleg tapasztalata?

Elore is koszonom.



2018. máj. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"viszont tartok tole, hogy egy stewardess munkat nem tudnek osszeegyeztetni az egyetemmel"


Jól gondolod, nem fogod tudni összeegyeztetni.

Addig, amíg a multik megpróbálnak rugalmasak lenni - egy rep.társaság nem tudja ugyanezt megtenni. Fapadosék ráadásul maximális kihasználtsággel igyekeznek dolgozni a költségek csökkentése érdekében.


[link]

2018. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: bocs, elkerülte a figyelmemet, hogy levelező tagozaton vagy... Mondjuk az akkor is érvényes, amit leírtam, hogy a rep társaság nem tud olyan rugalmas lenni - de azt nem írtad, hogy kb. mennyi elfoglaltságod van a levelező miatt.
2018. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mar elore megcsinaltam egy par targyat, igy annyira nem lesz veszes a hatralevo egy ev, habar igy is lesz majd olyan pentekem/szombatom, amit nem celszeru kihagyni, mert huzos targy. Es nyilvan, szeretnek mindent idoben befejezni. Most rugalmas nagyon, siman meg lehet oldani, hogy ha mennem kell, akkor szabi, vagy felnap szabi pl vizsga miatt...

Akkor varjak, mig be nem fejezem a sulit.. :)

2018. máj. 29. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tanul, a légitársaságok nagy része megértő és rugalmas, mindenben támogatnak, ha sokáig elkötelezed magad mellettük. Nálunk is rugalmasak és nagyon segítőkészek. Mindent meg lehet beszélni. Mondjuk mi nem is repülünk sokat és a többiekkel cserélgetni is lehet.
2018. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!