Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair lehet 17 éves is?

Au pair lehet 17 éves is?

Figyelt kérdés
Csak mert az aupairworld.com-on szoktam nézni a családokat mivel szeretném majd a jövőben kipróbálni az apu pair életet.És nézem hogy van család ahol úgy van beállítva, hogy 17-25 éves kortól keresnek embert.De ez igazából nem valósítható meg ugye?Hogy valaki 17 évesen kimenjen mondjuk Spanyolországba 1-2 hónapra.

2018. jún. 1. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Au-pair csak 18. életévét betöltött személy lehet, a nagykorúság feltétel hozzá.
2018. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, köszi.Közben megtaláltam én is a választ.De regisztrálni lehet már 17 évesen is , ha nem kell sok idő mire betöltöd a 18-at, hogy addigra akár találj egy családot.
2018. jún. 1. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a szerződés megkötéséhez, a munka megkezdéséhez szükséges a betöltött 18. életév. Tehát dolgozni még nem tudsz, de nézelődni lehet és ha tényleg csak 1-2 hónap van hátra, addig nyugodtan tudsz keresni egy szimpatikus családot. Vagy itthon szerintem mehetsz 17 évesen is, de külföldet feketén nem ajánlom, akárhol lehúzhatnak és nem biztos, hogy ennyi idősen tisztában vagy egy idegen ország jogszabályaival (ami persze nem is baj, ne érts félre.)
2018. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Tudom.2 hét múlva 18 leszek.
2018. jún. 2. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!