Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mondanatok olyan egyemeti...

Mondanatok olyan egyemeti szakokat, ami reven sokat lehet majd utazni, tehat kifejezetten vilagjaro/orszagjaro munkak?

Figyelt kérdés

Minden erdekel, minden szoba johet; nyelvekkel foglalkozo, turisztikaval, utazassal, allatokkal, nyaralasokkal, terepszemlevel, minosegellenorzessel, orvoslas, stb., csak nem tudom milyen egyetemi szakok kapcsolodnak ezekhez...


A lenyeg, hogy olyan munkakorok betoltesere alkalmas egyetemi szakokat szeretnek kerni, amik nem kotnek az orszagba, illetve nem kotnek helyhez, max 2-3 evre, illetve egyeni dontesem, ha tovabb maradnek valahol, tehat vilagutazos munkara palyaznek:)


Meg fiatal vagyok es iskolaba jarok, erettsegit teszek, szoval eddig minden lehetoseg adott, hogy egyetemre menjek, de nem ismerem a szakokat, illetve azt, hogy milyen szakkal milyen munkakoroket lehet betolteni.

Koszonom szepen a segitsegeteket



2018. jún. 2. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutatók is utazhatnak sokat, ha szeretnének. Vannak 2-3 évre szóló munkák, utána lehet váltani + időközben sok-sok konferenciára járni.
2018. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen kutato? Mondj kerlek teruleteket es hozza kapcsolodo szakokat:)
2018. jún. 2. 23:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Műszaki területen pl. a BME-n minden karon lehetsz olyan kutató, aki utána sokat utazgat.
2018. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Turizmus-vendéglátás szakkal pl el tudsz helyezkedni idegenvetetőként.

Régészet?

2018. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A regeszet nem vonz, a muszaki sem igazan! Az idegenvezeto mar igen! Persze nem itt, hanem mondjuk egy gyonyoru tropusi szigeten vagy kulonleges orszagokban pl. Gorogorszag.:)

Johetnek az otletek, koszonom az eddigi valaszokat!

2018. jún. 3. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az utazás a lényeg, inkább valami szabadúszóként, távmunkában végezhetőt keress. Én is erre gyúrok most, hogy belekezdhessek majd. Face-en digitális nomádok csoportba gyere.
2018. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Minden erdekel, minden szoba johet

...

A regeszet nem vonz, a muszaki sem igazan!"


:D


Ha az a kérdés lényege, hogy milyen irányban tanulj tovább, akkor azt mondd meg, hogy melyik az a max. 2-3 tantárgy, ami nagyon jól megy, és amit nagyon sokáig hajlandó lennél még tanulni.

2018. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat a turizmus az tetszett, de technikailag minden tetszik, ami irassal-beszeddel kapcsolatos, barmilyen nyelven es nincs helyhez kitve, sot kifejezetten kuldenenek ki kulonbozo orszagokba, utazhatnek stb., ezek mind kozel allnak hozzam, de nem tudom mi az iranyzat neve es minek kene tanulnom ehhez.
2018. jún. 8. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát elég egyértelmű, hogy turizmus-vendéglátás vonalon kéne keresgélni.


A nyelvtanulásban hol tartasz?

2018. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fuu, imadok nyelvet tanulni. Ugy tudom, hogy a turizmusra egy felso foku+kozep foku nyelvvizsga kell ket kulonbozo nyelvbol:) angol kozep, spanyol alap, orosz alap.
2018. jún. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!