Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyugati-térről az Erzsébet...

Nyugati-térről az Erzsébet kilátóhoz hogyan lehet eljutni legkönnyebben tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Tudom nem egyszerűen, de mégis melyik a legjobb megoldás?
2018. jún. 5. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha feltétlenül a kilátóig szeretnél menni tömegközlekedéssel, akkor menj a 291-es busszal a végállomásig, onnan libegővel.
2018. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, amit az első mondott. A busz a Westend melletti / pályaudvar előtti parkolótól indul.

Minden más csak kerülőút. Például a Széll Kálmán térről busszal a Normafáig, onnan gyalog. Vagy villamossal Hűvösvölgyig, aztán gyerekvasúttal a János-hegy megállóig, ahonnan még 1 km séta a kilátó. Ez utóbbiakat is tudom javasolni, ha van időd...

2018. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

A libegő meddig visz? A végállomásától messze van a kilátó?

2018. jún. 5. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A libegő felső állomásától a kilátó kb 10 percnyi gyaloglásra van. A távolság nem nagy, látszólag akár kevesebb időnek is tűnhetne az út, de végig emelkedő van, ezért nem árt 10 perccel számolni.
2018. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2018. jún. 5. 17:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyi jutott eszembe, hogy a libegőn 1 jegy oda-vissza szól, vagy csak oda, illetve csak vissza?
2018. jún. 5. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy útra szóló és retúrjegy is. Ha nem akarsz felmászni a kilátóhoz, akkor a Normafától a Libegő felső állomásának érintésével elektromos kisbusz közlekedik hétvégente a kilátóig, 1000 Ft a jegy. Én mondjuk ennyiért inkább gyaloglok 10 percet hegynek fölfelé, de pl pàr hónapja egy sérülés miatt simán igénybe vettem volna e lehetőséget.
2018. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!