Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dubajba utazni inkabb Wizz...

Dubajba utazni inkabb Wizz Air vagy Emirates?

Figyelt kérdés

5:50 perc az ut. Nem tudom melyiket valasszam..

Tegnap elott ertunk haza Velencebol es Ryanairrel mentunk. Iszonyat kenyelmetlen volt. Nagyon pici volt a szek,rossz volt nagyon..

Eddig csak Britishel utaztunk es az nagyon jo volt.

Szerintetek? Egy ilyen hosszu utra azert kenyelmesebb lenne Emirates?

Vagy a Wizznek is vannak kenyelmesebb gepei?


2018. jún. 15. 10:43
 1/10 anonim válasza:
100%

Nyilván Emirates, ez egyértelmű, ha ki tudod fizetni. Jó mondjuk ők se a legjobb gépeiket küldik Budapestre.


Emirates, ha annyira nem számít a pénz.

2018. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez kb olyan kerdes, hogy nike vagy gucci cipot vegyek... ha van penzed ra, es megeri neked, akkor emirates
2018. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Na de epp ez a kerdes...

Hogy ar ertek aranyban megeri-e?

Mert oke hogy emirates dragabb 50-el ha az ulohely ugyanolyan f**s lesz mint Ryannel mert a szar gepeket kuldik ide.

2018. jún. 15. 12:16
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Egy általános iskola 4. osztályos tanuló el tudná dönteni a dillemmádat. A cég ennyi, B cég annyi az adott időpontban.

És jól írtad, az út kb egyforma ideig tart, mint minden légitársaságnál, mindkét repülőnek két szárnya lesz. Az egyiken tolnak eléd némi kaját, a másikon fizetsz érte, az egyik ilyen színű, a másik amolyan. De jól mondod, sok más különbséget nem fogsz észrevvenni,.

Szerintem sokszor az Emirates kb annyira jó árban, mint a Wizzair, ilyenkor nem kérdés, hogy őket kell választani. Amikor viszont az összköltséged kevesebb a Wizzairnél, nem tudom mi értelme lenne egy másik cvégnek.

Mondom ezt úgy, hogy szerintem nem volt rajtad szemüveg, amikor a BA-t minőségi cégnek értékelted, és kicsit túltoltad a sznobságot, amikor a Ryanairben nem láttad meg a hihetetlen profizmust.

2018. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nagyon sötét vagy.

Döntsd el magad:

[link]

Amúgy a Wizzair szar, ha nem fizetsz, eltesznek egymás mellől, felárat a kézipoggyászra, külön fizetsza feladhatóért és nincs kaja se. Monitor se.


De ha számít az 50.000, menj a wizz-el, ki lehet bírni.

2018. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én utaztam mindkettővel: ha belefér anyagilag, akkor válaszd az Emirates repülő varázsszőnyegeit. Teljesen más világ, mint a Wizz.
2018. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
39%

Wizzair: Kétszer utaztam velük, köszönöm szépen, bőven elég volt egy életre. Borzalmas a kiszolgálás a gépen, az utasok helycserés "játéka" egyenesen nevetséges. Felesleges plusz pénzt fizetni az elsőbbségiért, ugyanis a pofátlanabb utasok simán félrelöknek és szaladnak melletted, hogy hamarabb a gépre jussanak.


Emirates: Ég és föld a különbség közte, és a Wizz Air között. Ha teheted, érdemes a repülőn business-en utazni, úgy könnyebben kibírható az utazás. Szerintem megéri az Emirates a plusz pénzt, legalábbis nekem sokkal nagyobb élményt adott így, hogy nem másokkal összezsúfolódva kellett utaznom, hanem volt saját terem.

2018. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a british airways szerinted jó? elárulom, hogy a nagy cégek között a legszarabb. akkor màr inkàbb wizzair. de ha jò àra van az emiratesnek, akkor az.
2018. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is utaztam mindkettővel, nyilván nem egy kategória a kettő, de nekem a Wizzair-rel sem volt különösebb gondom.


Ha viszont neked egy 2 órás Ryanair út annyira kibírhatatlan volt, akkor mindenképpen Emirates business classon utazz. Persze az félmillió lesz és nem hatvanezer.

2018. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát egy 5-6 órás úton nem ajánlom a wizzairt mert nekem egy 2 órás úton nagyon kényelmetlen volt de az Emirates-en simán kibírtan az 5-6 órás utat csak ha van gyereket vagy esetleg te vagy gyerek akkor a child meal-t álíts át normal meal-re mert a child meal nagyon rossz olyan mint a menza kaja de a normal meal az Isteni finom ja és annyi ha van pénzed akkor egyértelműen Emirates mert az olyan jó hogy simán elaludtam rajta.
2018. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!