Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking.com-on foglaltunk...

Booking.com-on foglaltunk külföldi szállást, de csak egy sima bankkártya adataid adtuk meg, le tudják venni a pénzt?

Figyelt kérdés
A visszaigazolásban az szerepel hogy pár nap múlva, június 19-én az egész összeget, 600 eurót levesznek a kártyáról, és a helyszínen már nem kell fizetni. De mindenhol hitelkártya van írva, nekünk ilyenünk nincs, még dombornyomott betéti kártyánk sem, csak a hagyományos sima felületű betéti kártya. Interneten szoktunk vele vásárolni, nem tudom ez számít e. A kártyaszámot, és a lejárati dátumot kellett megadni, és a típusát ( Mastercard). Van rá esély hogy ez így használható lesz és le tudják vonni a pénzt 19-én? Mik a következményei ha nem sikerül? Testvéremnek van hitelkártyája, azt mondta szívesen segít, akkor változtassuk meg a kártya adatokat az övére? Egyáltalán elfogadja a Booking egy teljesen más nevű ember kártyáját? Vagy mivel tudjuk igazolni a bele egyezést? Sajnos angolul egyikőnk sem beszél jól.
2018. jún. 16. 10:33
 1/2 anonim válasza:
nyugi, menni fog :)
2018. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó a Mastercard kártya - csak legyen megfelelő fedezet rajta :-) .

Ha később esetleg mégis valami problémátok adódna, a Booking-nak van magyar nyelvű ügyfélszolgálata - nagyon készségesen segítenek, nyugodtan írjatok nekik.

2018. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!