Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha 30 napos vízumom van,...

Ha 30 napos vízumom van, akkor az az országba lépés napjától kell aktív legyen, van nem baj ha már korábban aktív?

Figyelt kérdés
Júli 9 től kértem vízumot augusztus 9-ig, de már augusztus 7-én elhagyom az országot. Magyarországot Júli 9-én hagyom el, de csak 10-én lépek be az idegen országba. Baj hogy 10-én lépek be és 9-től van vízumom?

2018. jún. 25. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
komolyan kérdezed? remélem csak poénkodsz. ha komolyan kérdezed, akkor súlyos gondok vannak, ez esetben pedig ne utazz sehova
2018. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
barátnőmet kellett csak megnyugtatni, most hívtam fel a nagykövetséget. :DDD
2018. jún. 25. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, barátnődet kellett... ne nézz már minket hülyének, jó?
2018. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordított esetben lenne csak baj, ha lejárna a vízumod, és te egy nappal később hagynád el az országot. Teljesen rendben van minden, a barátnőd matekból, logikából megbukott?
2018. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztos gyakori kérdéseken fogom bizonygatni, hogy tényleg ígyv volt :DDD
2018. júl. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!