Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen híres ruha üzletek,...

Milyen híres ruha üzletek, drogériák és egyéb üzletek vannak Franciaországban ami Magyarországon nincs?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek Franciaországba és szeretnék rengeteget vásárol. Ismerek híres üzleteket amik tervben vannak, de tudnátok mondani még párat, aminek az ára is megfizethető kategóriában van még? :D

2018. júl. 5. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

A legegyszerűbb, ha bemész a Galleries Lafayette-be vagy a Printemps-ba, a fast fashion màrkàk elitebbjét megtalàlod. Ràadàsul most kezdődnek a nagy leàrazàaok, ilyenkor korrekt àron lehet kapni dolgokat. Pl a Longchamps-nàl ilyenkor érdemes tàskàt venni, múltkor vettem utazótaskàt 80%-os àrengedménnyel (soldes + GL hűségkàrtya).

A Marais negyed tele van kis butikokkal, ott is ki lehet ilyenkor fogni jó ès egyedi dolgokat.

A többi helyen főleg olyan dolgok vannak, amik Magyarorszàgon is, talàn a vàlaszték nagyobb kicsit (Etam, Promod, H&M, C&A, Naf Naf, Camaïeu...)

Talàn az 1 jour ailleurs, a Burton, a Caroll meg az 123 azok az üzletek, amik nincsenek otthon, és főleg nagyon szép és minőségi dolgokat àrulnak, ha valakinek tetszik az a stílus. Az 123 pl kasmírban ès selyemben nagyon korrekt àrakon tud dolgokat àrulni, pl vettem nàluk leàrazàson egy 100%-os selyemblúzt 99 euróért (70%-os àrengedménnyel) sőt, a menyasszonyi ruhàm is nàluk vettem, egy gyönyörű törtfehér selyemruha, 160 euróèrt, azóta is tudom hordani...

2018. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. júl. 5. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!