Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi költő pénzt vigyek...

Mennyi költő pénzt vigyek német országba 3 napra? (ki küldetésről lenne szó)

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt vigyél bankkártyát, az bárhol jól jöhet. Másrészt nem tudom, hogy milyen ellátást kapsz, akarsz-e vásárolgatni, esetleg meghívsz valakiket vacsorára, stb. Nekem mindig van otthon euro, csak felkapom és viszem, legfeljebb visszahozom, és legközelebb költöm el. Nem szeretek stresszelni amiatt, hogy esetleg egy váratlan helyzetet hogy oldok meg anyagilag, vagy netalán megtetszik valami és nem tudom megvenni...


Mindezeken túl napi 10 000,- Ft-tal szoktam számolni átlagban+vásárlás.

2018. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Költő pénz? Utoljára a papír tízforintoson volt költő, Petőfi, de az már nem érvényes.

Viccet félretéve, szállást, kaját kapsz? Közlekedés lesz vagy egy helyen leszel? Meg akarsz nézni valami múzeumot, látványosságot? Vásárolni akarsz? Ezeket gondold végig. Bankkártyát szerintem is jobb vinni.

2018. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mondjuk jo lenne tudni hogy hol meg mit csinalsz mert igy kb annyi ertelme van a kerdesnek,hogy mennyibe kerül egy repülőjegy!
2018. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En 150€ vittem amikor kint voltam nemetbe
2018. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Költőből elég lesz egy is, pénzt viszont sokat!
2018. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!