Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kezdő kempingezőknek mit...

Kezdő kempingezőknek mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 03:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
sátrat
2018. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Pl. azt, hogy sok helyen olcsóbb az apartman, mint a nyomorgás egy sátorban.
2018. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj arra, hogy a mostanihoz hasonló időjárásnál pl. mit tudnál csinálni egy sátorban?!
2018. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én bejártam Európát sátorral. Tényleg nem nagyon éri már meg. 2005 - ben nyaraltunk sátorral utoljára, Görögországban. Már akkor 30 - 40 eurót elkértek egy sátorhelyért. 50 - 60 ért meg klímás apartmant kapok és nem a földön alszom.


Ki kell alakítani a felszerelést. Vegyél egy nagy csomag 200 - as szeget. Sziklás talajba nem megy bele a sátor cövek, elgörbül. Kell balta, ásó, hosszabbító elektromos cuccokhoz. Szék, összecsukható asztal. Gumimatracon aludj, ha beázik a sátor, akkor sem gáz. Kis gázpalack, nehézkes tölteni, már sehol nem akarják, autógázzal szoktam, feketén. Lámpa, ha éjjel kell sátrat verni/ bontani. Szúnyogháló/riasztó.


Én kamionos vagyok, tulajdonképpen egész életemben kempingezek. Ma már nem mennék sátorral nyaralni, fiataloknak, gyerekeknek buli lehet.

2018. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A normális felszerelés, és a normális -nívós- kemping is drága.

Ráadásul rengeteg cuccot kell magaddal cipelni, de ennek ellenére mindig otthon marad pont az a néhány dolog, amire éppen szükséged lett volna.

Ennyi cuccal az olcsó stoppolás is ki van zárva, tehát autó is kell.

Akkor meg már inkább egy apartman.

2018. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fiatalon még buli : 2-3 hónapig laktam egy kempingben Balatonalmádiban egy sima egyszerű sátorban.Nem ázott be szerencsére.Viszont éjjel azért hideg volt,nappal meg marha meleg :) Csak egy táskám volt,benne pár ruha,tisztálkodószer,és ennyi.Meg néha kemény volt,kell bele valami kényelmes amin alszol.Volt közös tusoló,akkoriban olcsó volt a sátorhely.Kaját tudtam venni kempingen kívül.
2018. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sem kempingeztem évek óta, és az utóbbi időben is csak akkor, ha nem volt más lehetőség (pl. kenutúrán). Amúgy szerintem jó időben pár napra kellemes dolog és nagyon pihentető a szabadban aludni - ha nem kukorékolnak a kakasok a közelben hajnali 4-kor :-)

Kell sátor, felfújható matrac (a vékony polifoam, önfelfújó matrac kényelmetlen), hálózsák, felakasztható zseblámpa világításnak. Aztán egy csomó kényelmi kiegészítő, ahogy az előző írta. Mondjuk az utóbbi időben már nem főztünk, valahol ettünk mindig. Széket, asztalt sem cipeltünk, polifoamot terítettünk le, azon ültünk, feküdtünk a sátor előtt. A legtöbb táborhelyen vannak padok, asztalok, sőt tűzrakóhely is. Kerüljétek az esős időt, esőben semmit sem lehet csinálni és a most kapható sátrak többsége könnyen beázik.

2018. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Kezdő kempingezőknek mit tanácsolnátok?"


Amire rákérdeznek... Sok módja van a kempingezésnek és sok szempont van. Kinek mi a fontosabb. Ha nem hal bele a kempingező és nem megy el a kedve örökre, akkor nincs baj.

2018. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Idősebb korosztályhoz tartozom, voltam mindenféle változatban nyaralni, de a sátrazásra állandóan vágyat érzek. Egy hétig csak a szabadban lenni nagyon jó. És ott a part karnyújtásnyira. Legyen egy sátor, hálófülkés, oda semmi bogár nem tud bejutni. A felfújható matrac nekem nagyon kényelmes. Kell egy összecsukható asztal, székek, napernyő föléje, vagy pavilon. Hosszú villanyvezeték, és rezsót is lehet használni, nem kell gázfőző. A hűtést adapteres hűtődobozzal szoktuk megoldani. Ha kéred írok listát az apróbb dolgokról is.
2018. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Menj el Gyomaendrődre a Pájer kempingbe.
2018. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!