Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazómajom valós utazásokat...

Klasszikusnarancs kérdése:

Utazómajom valós utazásokat szervez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van ez az utazos oldal/ utazomajom/

Rengeteg extra ajanlatot raknak ki!

Tobben irtak facebookon hogy tok jo es tenyleg olcso ,viszont ellen hang is eleg kemenyen ..A Baratnomek is voltak vele Gorogorszagba, de ok busszal mentek!

Mi repulovel mennenk , ott mennyire valosak az arak?

Kinek milyen jo vagy rossz elmenye, tapasztalata van az oldallal kapcsolatban?



2018. júl. 22. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Utazomajom nem szervez semmit. Csak kikeresi a kedvezo ajanlatokat, igy megsporolja a keresgelest masoknak. De "vele" nem megy es fog menni magaban senki sehova. Legtobbszor a momondo es booking oldalakat hasznalja.
2018. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az oldal olyanoknak van akik nem tudnak guglizni. Egy sima keresessel te magad is talalhatsz ilyen utakat, csak az azair.com-ot kellene beroffentened.

Ja, es igy legalabb nem fizetsz jutalekot a majmos oldalnak. Szoval magad olcsobbat talalhatnal, es jobbat.

Rajta!

2018. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy darabig követtem, túl sok értelme nincs, nagy része ilyen "20 000 Ft helyett 18 000-es Wizzair-jegy", meg hasonlók. De aki lusta magának kikeresni vagy kezdő, annak jó.
2018. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!