Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire gyakoriak Irorszagban...

Mennyire gyakoriak Irorszagban tengerpart mellett a nagyobb mennydorgos, villamlos viharok?

Figyelt kérdés

Oktoberben koltozunk, es a parom nagyon fel a nagy viharoktol.(Termeszetesen nem ettol fugg a koltozes :D) Csak erdekelne, hogy mennyire gyakoriak az ilyenek, illetve, hogy mennyire vannak ezekre felkeszulve (villamharito, stb.).

Elore is koszonom a valaszokat!:)



2018. júl. 23. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritkák, mert az itteni éghajlatban nem nagyon alakulnak ki villámok. Én 6 év alatt 3x tapasztaltam villámokkal tarkított vihart, egyébként inkább a sima eső ill. szélviharok, kisebb hurrikánok a jellemzőbbek.
2018. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor tán már jól megy az angol nyelv is. :)

Akkor meg:

[link]

2018. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2018. júl. 24. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt egyetlen közepes (de inkább halk) dörgést hallottam. Másnap a munkahelyen egy középkorú ír kollégám elmesélte, hogy az volt a legnagyobb dörgés, amit valaha hallott.
2018. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!