Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvatorszagba szeretnénk...

Horvatorszagba szeretnénk nyaralni menni a csaladommal.4 felnottes es egy 15 eves gyerek van. Mit ajanlatok?

Figyelt kérdés
Nem voltunk mèg soha kulfoldon en most hirtelen dont es volt h ki megyunk. De a lenyeg hogy mely helyeket ajanlanatok? Agusztusban mennenk
2018. júl. 23. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom homokos part lenne ideális, Lopar az ilyen és szép a város, Omis is szép, az is homok és sóderes inkább, Medulin is jó homokos sekély, Zaton is nagyon népszerű, van élményfürdő is, közel van Zadar.
2018. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.koszi szepen!!
2018. júl. 23. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg a köves part ezerszer szebb és kristálytiszta a vize.


Mi mindig kövesen voltunk, és valami csodaszép, már nem ér le a lábad rég, de még mindig látod magad alatt a sziklákkal borított feneket.


Ráadásul horvátország kb. 4%-a homokos part, a többi sziklás-köves.

2018. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy augusztusban szezon van... kismillió ember lesz mindenhol kezdve a városoktól a strandokig.


Mi július közepén voltunk - ok, a tenger hideg volt (nekem), de megúsztuk a tömeghisztit.

2018. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én utálom a köves partokat, nem lehet bemenni vagy sétálni a parton, mert folyton attól félek, hogy kitöröm a bokám és mindenem. Volt, hogy úszni indultam, de komoly nehézség volt a kövekkel teli vízbe bemenni, könnyen el lehet esni, komoly sérüléseket okozva.

Az pedig butaság, hogy tisztább a víz a köves partokon.

2018. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az meg butaság, hogy butaság!!


A kövesnél mindig tisztább, hiszen nincsen felkavart homok!

Így a vita lezárva.

2018. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés, hogy találtok-e még helyet?

Milyen és mennyiért

2018. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!