Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti se mentek sehova nyaralni?

Ti se mentek sehova nyaralni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem értem a szüleimet, már kb 5 éve nem voltunk sehol nyaralni, túrázni. Ők erre azt mondják mikor felhozom, hogy jobb nekik itthon pihenni inkább, nem vágynak utazásokra, pedig nekem minden vágyam utazgatni. Nagyon szívesen gondolok vissza a 5-6 évvel ezelőtti emlékekre mikor Balatonon voltunk 1 hetet. És a legjobban az idegesít, hogy nem is a pénzzel van a baj, mert az van, de ők inkább a házat csinosítgatják, fullozgatják a pénzből, közben jobbnál jobb helyekre mehetnénk...

He felnőtt leszek, terveim között szerepel a sok utazás, különböző kultúrák megismerése, de a családdal alig marad sajnos maradandó emlékünk amikre visszagondolhatunk majd később, mert ők öregednek, mi meg elköltözünk.



2018. júl. 24. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sem.
2018. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi idős vagy?

16-17 évesen már mentünk mindenfelé a barátaimmal, szülőkkel nem is igazán élveztük már.

2018. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%
Én szüleim minden évben mennek csak nélkülem :DDD... életemben egyszer mehettem velük egy fél napot a Velencei-tóra. Amúgy Szlovákiába, Görögországba, Horvátországba is mentek egy csomószor, idén megint görög a cél, én maradok. 19/L
2018. júl. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

En kb 5szor voltam a szuleimmel nyaralni es mind belfoldi utazasok voltak.

Aztan lett egy lehetosegem hogy meglatogassak valakit amerikaban es mar akkor 5 eve hogy nem voltam sehol nyarani, igy elmentem.

2018. júl. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Nézd, nem tudom mennyi idős vagy, de 14-15 évesen már nyugodtan neki lehet vágni a világnak, legalábbis belföldön nyugodtan utazgathatsz. Magam is így tettem, hol barátokkal, hol egyedül. Nyilván a szüleim tudták, merre leszek és pénzt is adtak, de alapvetően szabad kezet kaptam ebben.
2018. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Megértelek, de nem várhatod el a szüleidtől, hogy nyaralni vigyenek, ha nekik erre nincs igényük. Ahogy már írták, mehetsz a barátaiddal, diákmunkás pénzből akár magadnak is elő tudod teremteni az utazásra valót, ha a szüleid nem adnak rá.


"de a családdal alig marad sajnos maradandó emlékünk amikre visszagondolhatunk majd később" - ez a rész pedig elég szomorú. Mi évek óta nem voltunk nyaralni, mert nem engedhetjük meg magunknak, viszont nem ezen múlnak a maradandó emlékek, a négy fal között is lehet emlékeket gyűjteni a családdal.

2018. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Majd 2-án megyek Csongrádra a Körös-Torokra, hatalmas bulik lesznek!

[link]

2018. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Én 12 évesen voltam utoljára szüleimmel. Most felnőtt vagyok, évi 2-3 x járok külföldre. Most biztos nem egyszerű, de ne légy elkeseredve, ha nagyobb leszel tudsz menni diákmelóra, én már gimiben dolgoztam esténként, hogy eltudjak menni nyáron a bárátokkal egynapos kirándulásokra.
2018. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:
92%

"...nem is a pénzzel van a baj..."


Akkor mondod azt, hogy Anya/Apa szeretnék elmenni barátommal/barátnőmmel Balatonkutykurutyra egy hétre.

Pénz a zsebbe és hajrá.

Mindenki azt csinálja amiben kedvét leli. Te kimozdulsz, Ők házat csinosítanak.

Ez nem járható?

2018. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyári szabadság? Jó vicc.

Jó ha szabadnapon otthon lehetek a négy fal közt.

2018. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!