Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hotel Hőforrás Gyula Üdülőszöv...

Mona Lisa123 kérdése:

Hotel Hőforrás Gyula Üdülőszövetkezet üdülési jog vásárlása - 1,5 vagy 2 szobás, főszezoni fix időpontos vételén gondolkodunk,2 kisgyerekünk van. Minden releváns tapasztalat érdekel?

Figyelt kérdés

Apartman felszereltsége, takarítás, matracok minősége, hangszigeteltség, esetleges zajongó bulizó szomszédokat hogyan kezeli a személyzet stb. Hét-csere esetére: fűtés rendben van-e? A galériás/padlásteres szoba mennyire szeparált a földszinttől?

Tisztelettel kérem, hogy az írjon, akinek tapasztalata van, vagy személyesen saját maga hallott róla baráttól, családtagtól stb.



#Gyula #hőforrás #üdülési jog #üdülőszövetkezet #time sharing #time-sharing
2018. aug. 15. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én gyulai vagyok, bár magával az üdülési joggal ott nem vagyok tisztában, de biztosak vsgytok abban, hogy minden évben ide akartok jönni nyaralni? Bár Gyula szép és a strand is jó, de éveken keresztül nem lesz ez unalmas? Meg ugye a kötöttség... Gyulán rengeteg hasonló panzió van amit napi 8-10ezer forintért kibérelhettek és nem kell évekre aláirni.
2018. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisgyerekkel Gyula nem jó választás... És igen, kötöttség, a csere meg annyiba kerül, hogy azért önmagában megszállhatsz bárhol.
2018. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Többször voltunk Gyulán kisgyerekkel és a nagyobb unokatesókkal (sok más fürdővárosban is), nekünk jó választásnak tűnik. :-)

A család meg ki tudná használni, ha mi nem tudunk / szeretnénk menni.

Az eredeti kérdés ez volt:

Apartman felszereltsége, takarítás, matracok minősége, hangszigeteltség, esetleges zajongó bulizó szomszédokat hogyan kezeli a személyzet stb. Hét-csere esetére: fűtés rendben van-e? A galériás/padlásteres szoba mennyire szeparált a földszinttől?

2018. aug. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!