Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A szüleim a tudtomon nélkül...

A szüleim a tudtomon nélkül foglaltak le szállodát "nyaralás" céljából, holott tudják, hogy nem szeretnék menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy megbeszéltem a szüleimmel hogy az országban fogunk maradni, erre ma közölték velem, hogy lefoglaltak más országban mindent egy hétre...

de én nem akarok menni :/ Mit tegyek? (Tudom, ne legyek hálátlan, dehát megbeszéltük...)



2018. szept. 9. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt beszéljétek meg, miért történt ez így és miért hagyták figyelmen kívül a döntésedet. Utána pedig a tények ismeretében beszéljétek meg azt is, hogy hogyan lehet a lehető legjobat kihozni mindenki számára a már meglévő keretekből.
2018. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

És mitől félsz? Voltál már egyáltalán külföldön? Vagy ott nincs wifi/mobilnet és félsz, hogy unatkozni fogsz?

Ha így állsz a dolgokhoz, rád fér egy kis kimozdulás, világlátás. Nem árt, ne félj.

2018. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Miért nem akarsz külföldre menni? Egy szálloda mindenhol szálloda, ha a szobában/medence partján maradsz, tizenakárhány európai ország meglátogatása után ezt bátran ki merem jelenteni :) programokat szervezni pedig ugyanúgy (ha nem jobban) lehet.

Hová mentek amúgy?

2018. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
En elmennek szivesen
2018. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A szüleid nyilván nem akarnak -érthető okokból- egyedül hagyni idehaza téged a lakásban, ezért kénytelenek magukkal vinni külföldre, amit valószínűleg jól meg fognak majd bánni hiszen kelletlen pofavágásokkal tönkreteszed majd az ő nyaralásukat is.

Bocsi.

2018. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!