Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit kellet volna csinalnom?

Mit kellet volna csinalnom?

Figyelt kérdés
Szoval roviden a sztori, ma hamarabb jott a buszsofor mint altalaban vagyis hamarabb engedett fel mindenkit egy 10perccel indulas elott. Ezen a buszon alapvetoen kisgyerekek is utaznak egy kiserovel, mivel masik varosba jarnak altalanos osztalyba. Es mivel a buszsofor hamarabb felengedett mindenkit igy ok meg nem voltak ott, altalaban a busz elso reszet el szoktak foglalni a gyerekek ha hamarabb odaernek viszont mivel nem voltak ott en beultem egy 2 ferohelyes ulesre, a taskat a labam ele tettem, hogyha valaki szeretne leulni az letudjon mellem. 1perccel a busz indulas elott megjottek a gyerekek es a kisero mutogatott a kezevel nekem, nyilvan arra szeretett volna utalni vele, hogy alljak fel. En ugy voltam vele, hogy mivel nem jott oda es mondta, hogy legyszives alljak fel, mert szeretne ha leulnenek a helyemre is a gyerekek ezert nem alltam fel. Erre a kisero ideges lett es elkezdte mondani, hogy buszke lehetek magamra stb. illetve egy random no kintrol aki nem is utazott a buszon olyanokat ordibalt be, hogy mekkora egy .... vagyok, hogy ulok es nem allok mikor a gyerekek kellene leulni, mondtam a nonek mosolyogva, hogy hivjon nyugodtan rendort. Elindult a busz majd leszalltam. Helykozi jarat egyebkent csak sokan utaznak rajta marmint gyerekek. Mit kellet volna csinalnom?

#busz #buszsofőr #helyi jarat
2018. szept. 11. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Rég nem utaztam buszon,de mostanában az üléseken vannak táblák nevekkel? Vagyis minden ülésen ott van a névtábla, hogy ki ülhet oda le? Mert ha nincs tábla, akkor mindenki oda ül ahol van hely. Én tuti megkérdeztem volna, hogy hol van a neve kiírva a székre?

Bár én nő létemre kisgyerekeknek átadom a helyet, mert egy hirtelen fékezéstől ők jobban sérülhetnek.

2018. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megkerdezni, alapvetoen atadom a helyemet barkinek aki a legyszi szot tudja hasznalni. De a no csak mutogatott, egy szot nem szolt csak amikor megbizonyosodott rola, hogy nem fogok felallni akkor meg alpari modon igy mindenki elott, meg en ereztem kellemetlenul magam. Ugyanugy kifizetem a berletet minden honapban mint barki aki a buszon utazik. Lehet ennek valami kovetkezmenye egyebkent vagy egyaltalan buncselekmeny volt amit csinaltam? Kicsit furcsalnam. Eleg kellemetlen volt egyebkent.
2018. szept. 11. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem mondtad a nőnek, hogy

- Varázsszó??


Egyébként semmi következménye nem lesz. Joga sem volt, hogy így beszéljen veled.

2018. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Tahó volt a kísérő, oda ülsz ahová szeretnél. Egyeseknek sajnos az is gondot jelent, hogy egy sorral hátrébb tegye le a se..ét.
2018. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A lentrol ordibalo nonek kuldhettel volna egy csokot a levegoben, attol tutti szetrobban a feje, meg is erdemli, az eg vilagon semmi koze a temahoz.

A buszon levo nonek meg megmondhattad volna, hogy a sajat gyerekenek integessen igy, ha akar valamit toled, akkor kerjen meg szepen.

Bosszanto az ilyen, de sajnos az eletben meg rengeteg ilyen bunko taploval fogsz talalkozni. Vedd ezt ugy, hogy egy gyakorlas volt.


(egyet ne felejts el, sose alacsonyodj le ezeknek a bunkoknak a szintjere, mert legyoznek a rutinjukkal :(

2018. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Lehet következménye, ugyanis te perelheted be rágalmazásért :D bár így szóban nincs sok jogalapja. Nagyon bunkó volt :O

Amúgy a kisgyerekeknek nem is kell átadni a helyed, mert ők közelebb vannak a földhöz és úgyse esnek akkorát. Logic :D

2018. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell belőle ügyet csinálni. Én például normális egészségi állapotban levő nyugdíjasnak nem szoktam átadni a helyemet, én fizetek 9500Ft-ot a bérletemért, ő semennyit, állni is képes.
2018. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet következménye. Amúgy engem sem érdekelt volna, megkérdeztem volna, hogy nem tud beszélni, vagy miért mutogat? És nem adtam volna így át a helyem.
2018. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!