Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen Appokat ajánlotok...

Milyen Appokat ajánlotok utazáshoz és miért?

Figyelt kérdés
3 hónapra indulok Backpacking utazásra, Bangkok-ból indulok és Sydney a végállomás, részletes terv nélkül eddig. Milyen mobil appokat ajánlotok, amelyek pl információval látnak el, könnyebbé vagy olcsóbbá teszik az utazást. Előre is köszönöm!

2018. szept. 12. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így ne indulj el...
2018. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Google maps.
2018. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Délkelet-Ázsiában szerintem nem érdemes túl sokat alkalmazásokkal bíbelődni. Éppen az a szépsége, hogy mindent közvetlenül oldasz meg, beszélgetsz a helyiekkel, benyomásokat gyűjtesz stb stb. Ettől függetlenül a kérdés tök jogos, nem kell hamut szórni a fejedre :)


1. Telepíts bármilyen tetszés szerinti pénzváltó alkalmazás. Amikor átlépsz egy határt és nem szoktad meg a helyi pénznemet még, akkor jól jöhet.


2. Ausztrália drága, de szálláson és kocsibérlésen lehet itt is spórolni. Használd a az alábbi két linket, ha vállalnál napi pár óra munkát szállásért és lakhatásért, illetve el tudsz vezetni egy lakóautót:

[link]

[link]


3. Ha booking.com, Agoda stb szállásfoglalót használsz, akkor csinálj előtte egy bonusway accountot. Ugyan az utazásod véget ér mire leveszed a bónuszaidat, de 3 hónap alatt szerintem szép összeget össze tudsz gyűjteni. App is van belőle, de én a webes verziót jobban szeretem: [link]


4. A legfontosabb!!! Dokumentáld milyen sört iszol :)

[link]

2018. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Bonuswayről az utazómajmon olvastam, kiporóbálom. Köszönöm a többi linket és ajánlás is (a söröset különösen). A személyes tapasztalatok érdekelnek leginkább.
2018. szept. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!