Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy Olasz cserediáknak milyen...

Egy Olasz cserediáknak milyen féle hungarikumokat lehetne vinni aminek örülne?

Figyelt kérdés
A cserediák csaj de viszek anyukájanak,apujának meg egy 6éves öccsenek

2018. szept. 19. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nehez kerdés? A lany hany eves?

Eseetleg egy rubik kockat? (Jo tudom sokfelé aruljak mar, de akkor is eredeti magyar)

Csaladnam vihetnel hazi szalámit, kolbászt. Hiszen ezeknem teljeseb mas ize van minta az ottaniaknak. Ha tudsz romlandót, akkor vigyel jó minősegű tejfőlt, illetve túrót.

Esetleg egy olasz nyelvű magyar receptkönyvet is vihetnel nekim.

Vmi jó kis palinkát.

Kisfiúnak huszársapkát (vannak papírból is) vagy vannam ilyen jatek huszar ostort vagy mi az ;-)

2018. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16eves a lany
2018. szept. 19. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ertem. Akkor neki vagy a rubik kockat ajanlom (nalunk szerettek a 16 evesek is), vagy mit szólnal egy ilyesmi nyaklanchoz [link]

Nagyon sok modernizált hagyományos mintas dolog van. Szerintem örülne ilyesminek, akkor is ha nem olyan divatozós lány.

2018. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
www.google.hu/search?q=magyaros+ekszer&client=ms-android-tmobile-hu&prmd=imvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-wLns8sfdAhXOtIsKHTKTCIYQ_AUIDygB&cshid=1537388664628&biw=360&bih=560#imgrc=T1Wf79RqcgF30M:
2018. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.feminashop.hu/ekszerek/nyaklancok/magyaros-himzett-piros-textil-nyaklanc.html
2018. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lencsefőzelék ***** válasza:
74%
Az olaszt miért írtad nagybetűvel? Kicsivel kell.
2018. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Amikor én csereprogramokban vettem részt, akkor ilyesmiket vittünk:

- piros paprika

- házi pálinka / magyar bor / unikum

- magyar csokoládé

- hűtőmágnes

- kolbász

- túró rudi

2018. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!