Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért hülyéznek le, amikor...

Miért hülyéznek le, amikor megtudják, hogy novemberben kiköltözök Angliába?

Figyelt kérdés
Szerintem van annyira rossz helyzetem Magyarországon, hogy hiába megyek ki a "brexites hülye angolokhoz", ahol szintúgy romlik majd életszínvonal, meg esik a font, stb, az a színvonal még mindig az itteni fölött lesz. Miért nem látják ezt be mások?
2018. szept. 24. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom ki hülyéz le, de én tapasztalatom az, hogy novemberben akkor érdemes kijönni Angliába ha van fix nem nulla órás állásod. Ugyanis ilyenkor az ünnepi hajsza miatt látszólag bőven van állás, de ezek max 1-2 hónaposak lesznek. Az életszínvonal bizony itt is romlik. Ezért figyelembe kell venned, hogy mennyire éri meg. Ha neked megéri nyolcadmagaddal egy lyukban élni, dolgozni, mellette semmi szórakozás akkor gyere ki. De ha az igényeid ennél nagyobbak, akkor ahogy tanácsolom, akkor gyere ha van fix munkád.

(kint élek 10 éve, munkaközvetítő irodában dolgozom, van rálátásom a dolgokhoz)

Én sok sikert kívánok, remélem minden jó lesz.

2018. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
9%

Azert hülyéznek le,mert anglia már olyan szinten lejárt lemez,hogy onnan már pont higy elfele mennek az emberek és nem oda!

A másik amit csak sejtek meg valoszinuleg az lesz,hogy a nyelvet nem beszeled végzettséged meg nincs......es tulajdonképpen semmivel kimész a semmire "szerencsét próbálni"........mondjuk nem te leszel az első ilyen a történelemben ,meg nem is az utolsó,de ebből nagy karrier garantaltan nem lesz!

2018. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Lehet a november miatt? Mert ünnepek előtt nem a legszerencsésebb. Plussz Anglia most sokaknam nem "menő".

De több infó kene, hogy megmondjuk. Rolato, hova mentek, van e munka, nyelvismeret meg ilyesmi.

2018. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én minimálbért keresek, túlórát nem fizetik (szimpla irodai munka vidéken); férjem kicsivel minimálbér fölött, de nem szereti a munkáját. Ő folyékonyan beszél angolul, nekem felsőfokú nyelvvizsgám van, de ez kb egy középfokot jelent majd ott anyanyelvi környezetben. Itthon nincs lehetőség, ha nem mész fel Budapestre, vagy nem ingázol a nyugati határnál Ausztriába.

Mivel mi angolul beszélünk, ezért lesz Anglia.

Budapesten is ugyanúgy elmenne egyikőnk fizetése az albérletre.

Először gyári, hoteles, vendéglátós munka érdekelne, ezeken a helyeken legalább van meló és feljebb is lehet később lépni. Ismerős Londonban van, 1 hét nála, aztán továbbállunk, miután megvan az NI number és a bankszámla. Később pedig vidék felé vennénk az irányt.

Gyerek nincs és nem is lesz,szóval azzal a tényezővel nem kell számolni.

2018. szept. 24. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a Brexit miatt

Mióta Anglia otthagyta az EU-t, nem lett akkora buli kiköltözni

2018. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

"az a színvonal még mindig az itteni fölött lesz. "


Hát persze! De csak a középosztálytól felfelé.

A nyomor szinten élőknek mitől lenne magasabb az életszínvonaluk??

2018. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem probalod meg akkor nem fog menni az tuti.

Az a baj hogy sokan azt hiszik hogy takaritasbol meg felszolgalasbol meg lehet gazdagodni kint. Unokatesom hosszu evekig lakotarsakkal lakott es 2 munkahelye volt. Az utobbi evekben lett sajat lakasa amit berelt, de most mar a volegenyevel ketten berelnek lakast.

2018. szept. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

gondolom azért, mert tájékozottabbak

annál a sok húgyagyúnál biztosan, akik kijelentik a kemény 18 év élettapasztalatukkal, hogy menjünk ki Angliába, oszt ott majd kóbászkából lesz a kerítés...

ugyanez az állatfaj hiszi azt, hogy Japánban minden pokémonból, Songokuból meg nindzsákból van...

lehet engem is lepontozni a sutyerákoknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!