Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Éjszakai buszozáshoz milyen...

Éjszakai buszozáshoz milyen ételt vinnétek?

Figyelt kérdés
Az alapokat tudom, hogy ne legyen szagos stb. Az út nagy részét alvással tervezem tölteni, max reggeli gondoltam vmit, plusz innivalót. Elég ez?

2018. okt. 26. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi idő az út, kajálsz-e előtte. Valami péksütemény, pogácsa jó lehet. Vagy legjobb csoki, müzliszelet, energiaszelet. Vagy gyümölcs, alma, banán.
2018. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 11-es órás az út, vacsorázni tervezek előtte (1 szendvics, mindig ennyit szoktam enni vacsira).
2018. okt. 26. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az aranyérpárnámat vinném ilyen útra.
2018. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondanám azt hogy péksütemény de azokból is némelyiknek olyan erős szaga van hogy hihetetlen. Főtt kaja sem megoldás mert annak még jobban érződik az illata/szaga kinek mi persze. Valami olyan szendvicset kellene csinálnod amiben a szalámi/sonkának nincs erős illata.
2018. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én csirkemellsonkát szoktam beletenni, talán még az a legkevésbé szagos.

Talán vmi édes péksüti vagy croissont nem szagos.

2018. okt. 29. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!