Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem ilyen...

HellHound420 kérdése:

Tudtok mondani nekem ilyen utazással kapcsolatos könyveket?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy suliban ugye volt karácsonyi húzás és kihúztam az Of-t aki ilyen idegenvezető és azt gondoltam, hogy veszek neki egy olyan könyvet amiben ilyen utazásos érdekességek vannak, és esetleg olyan hogy van benne egy térkép amin be lehet jelölni hogy már hol járt meg ilyenek, tudtok esetleg ilyen könyvet mondani nekem? Megköszönném

2018. nov. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bemész Libribe és az utazásos részen egy csomóból válogathatsz. Nekem natgeos van Londonról (mondjuk zsebkönyv), de tök jó mert van benne metróhálózatról is térkép és elég informatív. De vannak tök jó kaparós térképek, nézz körül beststuff-on pl :).
2018. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Milyen az ilyen utazás?

Milyen az ilyen idegenvezetö?

2018. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
#2 hát olyan, amilyet az osztályfőnöke szeret, ne legyél már értetlen :D
2018. nov. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mivel 9.-es vagyok ezért kértem a segítséget mert annyira nem ismerem csak azt hogy szeret utazni, és idegenvezető, illetve német tanár xD
2018. nov. 9. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Te 9.-es vagy még nem tudjuk, hogy milyen az osztályfőnököd! (illetve de, némettanár)
2018. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!