Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kollégiumi vendégfogadásnál...

Kollégiumi vendégfogadásnál miért kell megadni a vendég lakcímét meg személyigazolvány számát is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert meg fog változni a lakcímem egy héten belül (az állandó). Ez jelent bármiféle gondot vagy úgyis csak az számít, hogy be legyen fizetve az ott töltött éjszaka ára?
2018. nov. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell megadni, hogy ha a kedves vendég tökrészegen szétverné a kollégiumot akkor másnap tudják, hogy hol kell keresni.
2018. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nem tervezünk alkoholizálni, csak ott alszom egy ismerősnél.
2018. nov. 7. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki ezt mondja :)
2018. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Történhet bármi, és a bent lakók biztonságáért, a kollégium állapotáért az üzemeltetők, egyetem, főiskola, stb. felelnek.


Nem feltétlenül kell részegen szétverni a berendezést. Elég ha csak vállalhatatlanul viselkedik valaki. Nálunk sajnos nem volt különösebb beléptetés, voltak is "bejárók" akik hajnalig üvöltöztek, vergődtek, jól érezték magukat, csak épp az ott lévőknek másnap vizsgára kellett menni. Nem épp kellemes dolog.


Vagy voltak lopások, nekem még az asztali lámpám alsó tappancsát (amivel az asztalhoz rögzítem alulról) is ellopta valaki. Pedig én aztán elég otthon ülős voltam, fogalmam sincs mikor ki volt.

2018. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!