Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Erzsébet táborba lehet menni egyénileg?

2x voltam már Erzsébet táborban Zánkán. Nagyon jól éreztem magam és még nagyon szeretnék menni, csak sajnos már elballagtam az általánosból(amivel eddig voltam) és a gimnázium nem pályáz ilyenre. Olvastam az oldalukon, hogy családsegítők és iskolák pályázhatnak. De akkor egyénileg nem is lehet menni sehogy? Vagy vannak ezek a különböző témájú táborok(kosár,kézi stb.), oda se lehet menni egyénileg?

Vagy csak valahogy Zánkára táborba? :D

Ott csak Erzsébet tábor van vagy másfélét is szoktak oda szervezni?

Előre is köszönök minden választ! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: erzsébet tábor, tábor, Zánka, egyedül, egyénil

nov. 9. 20:24  Privát üzenet  

A válaszok
Erzsébet táborba csak iskolával lehet menni. De megkérdezheted az általános iskolai tanárod hogy nem e mehetnél e velük

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 11. 00:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ilyen lehetséges, hogy már nem odajárok de mégis mehessek velük?

# 2/4Időpont nov. 11. 09:31 Privát üzenet
Nempontosan biztos hogy jól emlékszem de talán a tanár gyereke is jött holott ő sem odajárt hanem középbe

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 11. 14:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát igen ilyenről én is tudok, de ott az rokon/hozzátartozó volt. Nekem nincs a suliba rokonom így nem tudom mennyire lenne ez megoldható.

Na mindegy egy kérdést megér. :)

# 4/4Időpont nov. 11. 14:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki megy 12. -én a zánkai Erzsébet-táborba?
Nyugati-térről az Erzsébet kilátóhoz hogyan lehet eljutni legkönnyebben tömegközlekedéssel?
Mit vigyek a fonyódligeti erzsébet táborba?
Jelentkezett valaki idén vagy előző években az Erzsébet Táborokba, mint TESO?
Az Erzsebet-programba milyen papírokat kell beküldeni a pályázat benyújtásakor?
Valaki megy július 9-14 Zánkára Erzsébet-táborba?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!