Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Erzsébet táborba lehet menni...

Erzsébet táborba lehet menni egyénileg?

Figyelt kérdés

2x voltam már Erzsébet táborban Zánkán. Nagyon jól éreztem magam és még nagyon szeretnék menni, csak sajnos már elballagtam az általánosból(amivel eddig voltam) és a gimnázium nem pályáz ilyenre. Olvastam az oldalukon, hogy családsegítők és iskolák pályázhatnak. De akkor egyénileg nem is lehet menni sehogy? Vagy vannak ezek a különböző témájú táborok(kosár,kézi stb.), oda se lehet menni egyénileg?

Vagy csak valahogy Zánkára táborba? :D

Ott csak Erzsébet tábor van vagy másfélét is szoktak oda szervezni?

Előre is köszönök minden választ! :)



2018. nov. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Erzsébet táborba csak iskolával lehet menni. De megkérdezheted az általános iskolai tanárod hogy nem e mehetnél e velük
2018. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ilyen lehetséges, hogy már nem odajárok de mégis mehessek velük?

2018. nov. 11. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nempontosan biztos hogy jól emlékszem de talán a tanár gyereke is jött holott ő sem odajárt hanem középbe
2018. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen ilyenről én is tudok, de ott az rokon/hozzátartozó volt. Nekem nincs a suliba rokonom így nem tudom mennyire lenne ez megoldható.

Na mindegy egy kérdést megér. :)

2018. nov. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!