Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki jàrt Dubajban màrciusban...

Aki jàrt Dubajban màrciusban milyen időjàràs volt ott?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

A többség aki dubajba jár, képtelen egy egyszerű guglis keresésre is.

De neked segítek haver, mert te jó fejnek tűnsz, weather dubai march, ez való neked.

2018. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2018. nov. 16. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
szia barátnőm ott él és jól keres elvileg marketinges. szerinte jó az időjárás és jók a szülész- nőgyógyászok is. nem tudom miért mondta ezt amúgy. Karácsonyra hazajön hála égnek :)
2018. nov. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi február végén voltunk ott. Nem tudom jó e neked a tapasztalatom de akkor nagyon klasssz meleg volt.

32 fok. Semmi pénzér nem mennék oda később.

2018. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi màrcius elejèn megyünk 3 ès 5 èves kicsivel,ugyhogy az a 32 fok ha lenne az szuper lenne,koszonom a vàlaszt
2018. nov. 17. 14:18
 6/7 anonim válasza:

két éve voltam március közepén. Én már picit túl melegnek találtam az időt, de én amúgy is inkább hidegpárti vagyok. Olyan 30-35 fok körül mozgott a levegő egy nap kúszott fel egyedül olyan 38-39ig.:)

Off, meg tudom hogy kötekedés. De kedves 3as. Mi a bánat lényege is volt tulajdonképpen a válaszodnak?

2018. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
Idén voltunk március 15-i hétvégén. Szerintem a legjobb időpont Dubajt meglátogatni. Még nem elviselhetelen a meleg, viszont a tenger már kellemesen felmelegedik 26 fokra és lehet benne jókat fürdeni. Másrészről nincs tele minden turistákkal.
2018. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!