Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki külföldön élt/dolgozott...

Aki külföldön élt/dolgozott miért döntött úgy, hogy visszaköltözik Magyarországra?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok akik minimum 1-2 évet éltek kinn nem csak pár hónapot.

2018. nov. 30. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Èn külföldön élek, és akik az én ismeröseim miatt Mo-ra költöztek azok mind a család miatt.


De nagyrészt nekem családos ismeröseim vannak.


Viszont itt Németországban van több német ismerösöm akik elköltöztek külföldre és azért költöztek vissza németországba mert még is jobb a megélhetés. Sokan innen elköltöznek, mert más országokban magasabb a fizetés, majd rájönnek, hogy a költségek még jobban az egekben vannak, ßes vissza költöznek az élhetö németországba...

2018. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyós...
2018. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi igazából azért mentünk ki a ferjemmel, hogy egy háznyi pénzt ősszeszedjünk. Nagyon honvágyasak voltunk. Jó helyünk volt kint, mindegyikünk jól beszel németül, de valahogy úgy éreztük, nem tudnánk kint családot alapítani. Jó dolog a pénz, de nekem fontosabb, hogy a gyerekeim ne csak a gep előtt lássák a nagyszüleiket, hanem bármikor magukhoz is ölelhessék őket. Szetintem az érzelmi dolgok sokkal fontosabbak. Egyébként így tökéletes az életünk. Nincs hitelünk, van rgy házunk kocsink, kis megtakarításunk, így az itthoni fiziből is jól elélünk, és azok vannak körülöttünk, akiket a legjobban szeretünk.
2018. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy megosztottátok a tapasztalataitokat!Ezek szerint azt lehet mondani,hogy kb 99% ban mindig a család ami miatt visszaköltözik valaki.Én is külföldön élek,azért tettem fel a kérdést.
2018. dec. 3. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!