Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ment már a hasatok vonaton? :D

Ment már a hasatok vonaton? :D

Figyelt kérdés

Eléggé izgulós vagyok, és olyankor mindig megy a hasam. Viszont elég sokat utazok vonattal, és az külön nagy stresszforrás, hogy mi lesz, ha akkor kell majd. :D ( Tudom van wc meg minden... de mégis. Kellemetlen:D)

Kíváncsi lennék történt e már valakivel ilyen? Ha igen, hogyan kezeltétek? Nem pánikoltatok be? (butaság de ram mindig teljesen rámtör a pánikroham ha olyan helyen megy a hasam, ahol nem annyira kéne)


Kérlek ne nevessetek ki és ne offoljatok csak érdekelne esetleg tapasztalat :))


Köszönöm


2018. dec. 5. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem olyan kellemetlen élményem volt, hogy tengerentúli repülőút alatt végig hasmenés/hányás, és a repülés után várt rám egy hosszú vonatút is, akkor már nem mertem semmit inni és enni, így a vonaton már nem volt gond.

Nem pánikoltam, csak nagyon rosszul éreztem magam, legyengültem.

Azóta is sokszor utaztam repülőn, tengerentúlra is, féltem egy kicsit, hogy újra rosszul leszek, de szerencsére csak egyszeri alkalom volt. Azért a biztonság kedvéért szoktam gyógyszert magammal vinni.

2018. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
széntabletta
2018. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhh az tényleg nagyon rossz lehetett! Nem szeretem a repülő wcjet olyan pici szinte klausztrofóbiám lesz benne:DD

Örülök ha sikerült tullépned rajta.:) én sajnos olyan vagyok ha egyszer valahol valami kellemetlenseg történik velem utána attól félek mindug:D


Igen mindig van nalam széntabletta és lopedium:)

2018. dec. 5. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasznos dolog az ilyen típusú szorongást szakember segítségével kikúrálni, mert igazából elég sok jó dologtól meg tudja magát fosztani így az ember, akár úgy, hogy észre sem veszi ezt magán.


A kérdésre válaszolva igen, gyakorlatilag minden járművön jött màr rám hasmars, szóval olyan is volt, hogy elengedtem a buszt, aztán irány a bokor. Repülőn rohadt kevés a hely. De vonaton kész luxus ehhez képest...

2018. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vonaton nem, igaz ritkán vonatozok de soha sem volt olyan.

Olyan viszont már volt amikor busszal mentem egy 220 km-es útra és bizony rám jött keményen a hasmenés. Már szinte rosszul voltam a görcsöktől, alig vártam hogy a busz végre megálljon egy pihenőnél, mert kérdeztem a sofőrtől hogy wc-zési lehetőség megoldható-e. Akkor mondta hogy kb 10 perc múlva megállunk egy 5 perces pihenőre. Én mondom az a 10 perc 1 órának tűnt szinte, amikor megálltunk alig bírtam már felállni annyira kellett.


De a kemény az volt amikor elkezdtem kamionozni 25 évesen. Akkor ketten voltunk, mert volt egy kísérőm mivel veszélyes anyagot szállítottunk, ami végett csak ő nyithatta fel a ponyvát, meg ő rakodhatott le meg fel, meg egyedül neki volt belépési jogosultsága ahhoz a céghez ahová vinni kellett, de ő neki nem volt kamionos jogsija erre, meg alapból olyan szabály volt hogy kettő embernek kell lennie mindenképpen. Na de a lényeg az autópálya kellős közepén kapott el hirtelen a hasmenés, de olyan szinten hogy már alig tudtam figyelni. Előtte semmi bajom nem volt, ez nagyon hirtelen jött. Aztán leálló sáv, vészvillogó ki, és a szalagkorláton átmászva mentem a susnyásba mint az állatok és elvégeztem a dolgomat.

A srác aki jött velem végig röhögött rajtam, de a poén az volt hogy 1 órával később meg neki kellett fosnia.....


Akkor derült ki hogy még az indulási helyen ahol volt konyha, és a cég adott hozzájárulást a meleg ételhez amiért náluk kellett dekkolnom 4 órát ami nekem plusz munkaidő sajnos így megvendégeltek a cég költségére fogyaszthattam és ugyan azt ettem mint a kísérőm, és kiderült napokkal később hogy valami baj volt az egyik összetevővel mert a cégnél majdnem mindenki erre panaszkodott aki abból a kajából evett, de igazából semmi komoly baja nem lett senkinek, csak hirtelen fosniuk kellett, kipakoltak és utána semmi bajuk nem volt, ahogyan nekünk sem.

2018. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen tervezek szakemberhez fordulni!:) Sajnos pontosan ez a helyzet, az ettől való félelem miatt tényleg volt, hogy nem mentem el valahova stb... Tényleg meg tudja fosztani az embert az örömöktől.:/


Köszönöm, hogy megosztottátok velem :D egyébként jobban is érzem magam így, h tudom mással is fordult már elő kellemetlen helyzetben és rossz volt de ki lehetett bírni:)

2018. dec. 5. 20:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer egy Budapest-Pécs vonatúton volt hasmenesem. Súlyosan laktozerzekeny vagyok, pár órával indulás előtt vettem egy laktozmentes lattet és valószínűleg nem laktozmentes volt.


Nagyon kulturált volt a WC így nem volt gond. Wc papir, folyekonyszappan, papirtorlo is volt.

2018. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!