Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Spanyolországi èlet, kamionos...

Spanyolországi èlet, kamionos szakma?

Figyelt kérdés
Az lenne a kèrdèsem, hogy szerintetek mekkora esèly van Spanyolórszágban munkát találni kamionoskènt belfőldezni, mert nagyon tetszik ès laknèk is ott, de csak angolul tudok ès amíg mèg fiatal vagyok, legalább egy próbát megèr, tekintettel, hogy nagy a munkanèlkülisèg. Már dolgoztam gyári munkát Nèmet ès Svèdországban is.Válaszokat köszönöm!

2018. dec. 16. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Apukám kamionsofőr (44 éves) és sokat járt Spanyolba. Ő azért nem szerette, mert sokszor csak kivitte a kamiont a rakománnyal, haza pedig repülővel kellett jönnie, persze a saját pénzén. Már csak Olaszországba jár, Rómába. Persze a te eseted más, mert ott akarsz magadnak otthont venni, de tudod sok pénzbe kerül, mert cseppet sem olyan árak vannak, mint idehaza.
2018. dec. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el kamionozni olyan céghez amelyik spanyolba jár.

Megismered közben pedig megtanulsz spanyolul, mert a nélkül éhen halsz ott állandóan.

2018. dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmehetsz spanyol céghez angol nyelvtudással is. El mosca keres sofőrt.
2018. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
21%
Biztos rendkívüli karrier vár rád,főleg egy egy ilyen cigányélet szakmában mint a kamionozas.....főleg egy olyan orszagban aminek nem beszeled a nyelvét es az unioin belül a legnagyobb munkanélküliséggel küzd.....
2018. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. dec. 16. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
st22Lacika régebben sokat spanyolozott hűtővel, sokat keresett de azért is hagyta ott mert felhígult és leesett a fizetés is. Ha angolul beszélsz inkább angolozó cégeket keress, az jól fizet.
2018. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyenen gondolkozom, jó tudni hogy nem vagyok egyedül :-)

Nagyon nagy hiány van kamionosból spanyolban de móshol is szóval miért ne mehetnél el, de először én azt javaslom hogy kezdj el spanyolul tanulni aztán keress egy olyan céget amelyik spanyolba jár aztán ha tetszik és tudod a spanyolt is akkor kezdj el érdeklődni sofőröknél, biztos lesz olyan cég amelyik fel vesz csak legalább 1-2 év tapasztalatod legyen, úgy olvastam hogy keresnek olyat is aki legalább angolul tud, szóval sok sikert :-)

Igazából nekem még a Kanári szigetek is tetszenek, jó az idő is, egyik ismerősöm sofőr nekei az egyik ismerőse ott kamionozott Tenerifiben laktak az apjánál, amiket mesélt nekem tetszett, álltalábam mindig 20-23 fok van télen is nyáron pedig ilyen 30 fok nappal éjszaka 15 fokra szokott hülni az idő, heti 1 napot ha aludt kamionba, majdnem minden délután a barátnőjével le mentek a partra, kb ott is ennyi a fizetés mint itt nálunk belföldön vagy is neki annyi volt, az orvosi ellátás ott sem az igazi, de jobb, amiért érdemes ott lakni, álltalábam mindig jó az idő, ha szeretnél hidegebb helyre menni be ülsz a kocsiba 1-2 óra múlva nagyon sokat változik a hőmérséklet ha kelet felé veszed az irányt, például télen már unod a meleget el mész a tejdére ott hó is szokott esni, ja és ha közel laksz a tengerhez az is egy nagyon jó érzés, csak sajnos egy idő után ki dobta őket a mostoha anyja így kénytelenek voltak haza jönni.

2019. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt
2019. jan. 12. 22:45
 9/9 walk w1th mee válasza:
Én ismerek olyat aki ott lenyomott 3 hónapot,3ezer eurót kaptak kézbe,kamionban lakott 3hónapig de a pénz az jó volt.hétvégén be a telepre beültek az autóba kolégákkal és csavarogtak tengerpart barcelona parti a maxon:D
2019. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!