Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dél-Amerika vagy Törökország...

Dél-Amerika vagy Törökország a veszélyesebb?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Törökországnak és Dél-Amerikának is vannak kifejezetten veszélyes és teljességgel biztos részei.


Attól is függ, mit akarsz csinálni.

2018. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Élni mondjuk melyik veszélyesebb?
2018. dec. 27. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Magyarorszag mindkettonel veszelyesebb.
2018. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezt igy nem lehet megmondani. Törökorszag alapvetoen nem veszelyes hely altalanossagban, igy ennyit tudok mondani. Teljesen normalis elet folyik itt is.
2018. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dél Amerika országai közül Brazíliára gondoltam, ahol úgy hallottam mindennaposak a lövöldözések még fényes nappal is.

Törökországban meg gyakran van terrortámadás. Ott meg a muszlimok miatt kell tartani.

2018. dec. 28. 00:02
 6/14 A kérdező kommentje:

És igen, tudom, hogy a média felfúlja a dolgokat a terrortámadást illetően, de van egy ismerősöm aki Törökországban él, de gondolkozik a költözésen egy biztonságosabb országba.

Brazíliára meg hát mindenki aztmondja, hogy veszélyes.

De mégis érdekelne, hogy melyik a veszélyesebb?

2018. dec. 28. 00:04
 7/14 anonim ***** válasza:

En Torokorszagban elek, raadasul keletebbre, vannak problemak, de azok nem az atlag ember biztonsagaval kapcsolatosak. Szemely szerint senkit nem hallottam azert egyaltalan otlet szinten azert elkoltozni akarni, mert hogy ez nem egy biztonsagos orszag. Sot, a vegyes parok akiket ismerek egy-ket kivetellel mind Torokorszagot valasztottak lakhelynek Magyarorszag helyett.

Ilyen hulyesegekre meg hogy a "muszlimoktol tartani kell", inkabb ne adj. A rossz emberektol kell tartani. Azok meg mindenhol ott vannak.

Brazilia brazil ismeroseim elmondasa alapjan szelsoseges. Ahol jo ott nagyon jo, ahol rossz ott meg nagyon rossz. Elmondasok alapjan sokkal vegletesebb orszagnak latom mint Torokorszagot biztonsag szempontjabol. Torokorszagban ha elmesz x km-t İstanbultol akkor is ugyanaz lesz biztonsag szempontjabol altalanossagban, mig az ismeroseim elmondasai szerint (ok is eltek Torokorszagban egy darabig) ez Braziliaban nagyon mas.

Illetve meg egy brazil-török part ismerek, ok is inkabb Torokorszagot valasztottak letelepedesre, de nalunk ennek a dontesnek a szempontjait nem ismerem.

2018. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Törökország nem veszélyesebb mint Magyarország hacsak nem a Szír vagy Iraki határhoz akarsz költözni, de nyilván nem ez a szándékod. Dél-Amerikában nem jártam de a statisztikák szerint sokkal veszélyesebb.
2018. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Törökország az álmom, hogy ott éljek, csak nemtudom, hogy érdemes-e nekiálnom tanulni a török nyelvet, mert nem tudom, hogy 4-5 év múlva nem fog-e kitörni ott a háború vagy addig megmarad Törökország ilyennek amilyen most? De az lenne minden vágyam, hogy ott éljek. Igen, tisztában vagyok azzal, hogy vannak más országok amik gazdagabbak és ott jobbak a fizetések mint örökországban, de nekem akkor is Törökország az álmom. Oda szeretnék költözni 4-5 év múlva, mondom ha addig nem tör ki ott a háború. Jártam már ott töbször is és imádtam. Amúgy Isztambulban szívesen élnék, vagy Bursában vagy Izmirben, de Bodrum is tetszik. Nagyon tetszik a nyelv, a kultúra, és az egész ország.
2018. dec. 28. 02:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Nehéz erre bármit mondani, mert százszor inkább attól függ, konkrétan hová mész. Itt sem mindegy, hogy a Váci utca vagy a Hős. Hallomásom szerint a zavarosabb kurd-örmény-török hátsó vidéken megesett már, hogy rákérdeztek az arra járó nemzetiségére, és rossz válasz esetén alaposan elverték. De török közt nekünk nem áll rosszul a szénánk.
2018. dec. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!