Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 16-17 éves...

Ti elengednétek a 16-17 éves lányotokat/fiatokat külföldre pár napra a barátaival?

Figyelt kérdés

Európán belül, pl. Németország, Prága, Milánó, Amszterdam stb.

1-2 baratjával.



2018. dec. 29. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%

Meg a zapjafaszát engedném e. Nyarajjon itthol. Ha nem teccik nekijje akkor ne mennyen oda se.

Amszterdamba minek? Füvezni meg buzulni?

2018. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem beszéve attul mi van ha támadnak a migrácsok.
2018. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Ki az a hülye aki igen?
2018. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Haat, őszintén szólva, nekem az összes közelebbi ismerősöm volt már így külföldön pár barátjával, és amikor megkérdeztem anyát erről, hogy mi a véleménye, teljesen kiakadt, szerinte ez nem normális. Ezért kíváncsi vagyok, hogy mások, hogyan gondolkodnak erről.
2018. dec. 29. 15:32
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Persze, miért ne?
2018. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt nélkül tuti nem. Majd ha betöltik a 18-at és látom, hogy megbízhatok bennük, nem fognak semmi hülyeséget csinálni, valamint ismerem azokat a barátokat, és ők is megbízhatóak. Ja meg ő fizeti legalább a nagy részét. És ezt 18 évesként mondom. Meg se fordult a fejemben 16 évesen, hogy a barátaimmal utazgassak külföldön. 15 évesen voltunk Londonban, de azt a suli szervezte, tehát volt felügyelet.
2018. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Megbízhatónak tartott felnőtt nélkül én sem. Úgyse hiszed el ha azt írom hogy egy egy átlag 16 éves még nem felnőtt, de majd pár év múlva hidd el te is így fogod gondolni. :-)
2018. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Kizárt. Majd ha 18 lesz oda megy ahova akar, de ameddig én felelek érte biztos nem fog a haverjaival külföldre menni.
2018. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Sok turbószülő beindult. 15 évesen voltam először Londonban egyedül. Ha 15-17 évesen valaki nem képes megoldani alap dolgokat külföldön, az nagyon gyorsan tanuljon bele. Azóta lett belőlem egy teljesen jól funkcionáló felnőtt, akinek igénye is van arra, hogy járja a világot és voltam azóta több, mint 50 országban. Nem lehet rettegni mindentől. Amszterdamba főleg nyugodtan engedném, mert ott aztán semmi olyat nem tudsz csinálni 18 alatt, amiről a város mostanában híres :D
2018. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Ha megbízok benne és ismerem a barátait igen.

Hetekre a világ másik végére nem. De pl Prága? Biztonságosabb mint Budapest könyörgöm..

Előzőhöz csatlakozva 14 voltam amikor egy program keretein belül London mellett laktam és tanultam. Volt velünk kísérő de úgy szélnek lettünk eresztve mint a huzat. Nem szorongatta senki a kezem, vagy bújtam valaki szoknyája alá.

Ha nem lett volna pár ilyen az életembe, akkor biztos kevésbé lettem volna talpraesett. Én abba semmi kivetnivalót nem találnék hogy 17 évesen mondjuk elmenjen a barátaival 2-3 napra. Persze csak ha olyan a társaság, tudd hogy milyen hotelben lesznek mikor hova mennek stb.

Lehet lepontozni :)

2018. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!