Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy döntitek el, hogy kirándu...

Hogy döntitek el, hogy kiránduláskor hova mentek, mit néztek meg? (2 felnőtt,2 egyetemista,1 dolgozó)

Figyelt kérdés

Nagy nehezen összejön egy hétvége majd 2 hónap múlva Pesten. Anyám olyan helyre menne, ahol nem vagy alig kell fizetni, fater műszaki kiállításokat, közlek. múzeum, képzőművészet, egyik testvérem moziba menne, a másik plázázna, én lennék a vendéglátó, mármint aki ismeri a várost.

Mivel nem tudnak megegyezni, lehet, nem is lesz kirándulás. Felőlem.

Az érdekelne, hogy lehet összehangolni 2 felnőtt 2 gyereknek akár egy 1 hetes Balatont vagy külföldet.



2018. dec. 31. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha az gyerekek már egyetemisták, akkor felnőttek. Menjen mindenki külön napközben, és nézze meg, amit szeretne.
2019. jan. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk közösen döntünk, eddig mindig meg tudtunk egyezni. Volt, hogy olyan helyre mentünk, amit egyikünk ki nem állhat, de a társaság kedvéért ő is eljött (pedig többször is felajánlottuk neki, hogy ha nem akar, ne jöjjön, tudjuk, hogy nem szereti, megértjük), máskor neki volt tökéletes a program és másoknak nem volt annyira a szíve csücske a dolog.
2019. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%

Mivel felnőttek,mindenki oda menjen ahová akar,nem értem alapba se miért eröltetik egyesek ezt a közösen menje

bárhova a család mindenkinek mások az igényei,és Felőlem megjegyzés is utalo,ahol évközben nincs semmi közös ne menjeneek sehová ezeknek a vége sértődes üvöltés duzzogás utálkozás száj huzás,egész nyáron látom a nyaraló családokat musorozva..

2019. jan. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom, amit írtok, de hiába. Nem baj, akkor otthon maradnak.
2019. jan. 1. 01:02
 5/11 anonim válasza:
26%
Téged se ver a földhöz ha nem jönnnek szoval a kapcsolatotok se lehet tul jo és gyakori feleseges is ezt egy napra ráeröltetni mint pl Karácsonykor mindenki keservesen el akarja játszani kifelé a családot mikozben mindenki tudja h év közben a telefont nem emelték rá egymásra :(
2019. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Tehát gyakorlatilag édesapádon kívül senkit nem érdekel a városban semmi és van 2 ultraproletár egyetemista testvéred. Ezzel a felállással a franc se idegenvezetőködne. Hívd el apádat, a többieket meg rakd le a Westendben. Kirakatnézés ingyen van, van mozi, meg lehet bugyit venni az Intimissiben, ha már ez az igényszint.
2019. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Utolsónál a pont.

Messze estek a egyetemista "gyerekek" az apjuk fájától...

2019. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
+z
2019. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

En/mi többször utaztunk, nyaraltunk másokkal.


Nálunk a fö dolog, hogy elötte megbeszéljük ki-mit akar csinálni, mi érdekli és mindenki oda megy a másikkal ahova akar.

Pl mikor 4-en mentünk 1 hétre spanyol körútra, akkor elöre elmondtuk ki mit akar megnézni, és volt olyan ahova én tök egyedül mentem, és volt amikor felezödtünk, de azért a legtöbb dologban megegyeztünk.


Aztán nem rég 3 család mentünk egy nyaralásra, ugyan az a hotel. Még a repcsi sem ugyan az volt, de megbeszéltük, hogy a hotelben találkozunk. Ès igazából csak a kirándulásokat bveszéltük le ki hova akar. Volt olyan, hogy valaki a gyerekeket vitte és felnöttek egyedül mentek. Reggelente mindenki akkor kelt mikor akart, majd az étterembe találkoztunk...



Mindenki menjen oda ahova akar, és ha nem megy vele senki akkor is élvezze azt, hogy egyedül mehet oda és nem nyafog neki senki, hogy meddig tart még.

2019. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat. Annyira nem ultraproletárok a tesók, de valóban más a beállítottságuk. Én sem értem, hogy lehetünk ennyire különbözőek.
2019. jan. 2. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!