Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy életre szóló utazáshoz...

Egy életre szóló utazáshoz melyik uticélt választanád?

Figyelt kérdés

Melyik lenne az a távoli hely, ahová 2-3 hétre elutaznál? Ahová azért az ember nem biztos, hogy vissza tud térni többször. Tehát nem ilyenre gondolok, hogy London, mert az 20ezer forintból megvan, nem egy elérhetetlen város.


:)


2019. jan. 3. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
London sincs meg 20 ezer Forintból én fél évig spóroltam rá. Természetesen valami amerikai város lenne a cél. Buenos Aires vagy Los Angeles.
2019. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Ami neked az álmod.

Nekem Szentpétervár volt. De ez nem biztos, hogy mindenkinek ugyanolyan élmény lenne. Nekem az volt, mert ez volt az egyik álmom. Van, akinek meg biztosan, csak az egzotikus utak azok. De van, akinek egy közeli hegyi túra is nagy élmény.

2019. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk Bahamák.
2019. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én 2-3 hét alatt nem utaznék más kontinensre, nem éri meg ilyen rövid időre menni szerintem. Brazíliában, Argentínában és Paraguayban egy utazás keretein belül 5 hetet voltam, ez volt az eddigi leghosszabb utazásom. A két fő bakancslistás helyemet is tervezem már, Új-Zélandot szeretném körbeutazni, arra minimum egy-másfél hónapot számolok, illetve Peru-Chile-Patagónia-Tűzföld körutazás szintén minimum másfél hónapos lesz.
2019. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Izlandra mennék túrázni.
2019. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Patagónia és Antarktisz kombó túra. A világ többi helyét, néhány extrém kieső óceániai szigetet leszámítva meg tudom fizetni, jól ügyeskedve a repjegyekkel meg olcsó szállásokkal, az Antarktisz viszont egyelőre elérhetetlen távolságban van :(
2019. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
47%
Én egy naprendszerükön kívüli bolygóra.
2019. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Spanyolország, Vila-real (Valencia környéke)
2019. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Namíbia.
2019. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Japán
2019. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!