Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldre érdemes úgy elutazni...

Külföldre érdemes úgy elutazni, hogy pl egyikünk se tud 100% osan nyelvet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
100%-os az anyanyelvi szint? Úgy kevesen tudnak idegen nyelvet. A külföldre utazáshoz elég alapszintű nyelvtudás valami világnyelven. Amin alapvető dolgokat megértesz és megérteted magad. Sokan elboldogultak már ennyivel külföldön.
2019. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valaki kb 0 nyelvtudassal is elutazik kulfoldre. Persze en nem ajanlanam, de megis vannak sokan.
2019. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Én 13 éves voltam amikor amikor kiköltöztünk külföldre. Négyen mentünk, én, anya, az ő élettársa és a nővérem.

Egyikünk sem tudott semmilyen nyelvet, még 10-ig elszámolni sem tudtunk. Segélyekkel nem nagyon foglalkoztunk.


Azóta én például egyetemista vagyok, a többiek pedig egy jó kis angol cégnél dolgoznak leszerződve, az egyikük még manager is lett azóta. Van egy új autónk, és bár albérletben élünk, azt veszünk mindig amire épp kedvünk tartja, szóval elég jól élünk.


Ez az egyik verzió, mi pont szerencsések voltunk. Viszont vannak akiknek nem jön be és csak kínlódnak és elcsúsznak az albérlettel, hosz heti 50 ezer forintot is elkérhetnek manapság vidéken. Lattam már nagyon rossz körülmények között élő roma családokat élni itt, de mégsem mennek haza, nem tudom miért...


Eléggé rizikós egy ilyet bevállalni, és mindenképp érdemes nyelvet legalább tudni, de van aki az nélkül is feltalálja magát.

2019. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne érdemes.. Milyen nyelvről van szó? Nem tudtok angolul? Vagy az adotz
2019. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az adott ország nyelvét* bocsi.
2019. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Menjetek csoportos útra, ott nagyon sokan vannak hasonló helyzetben. De az egyéni sem ördögtől való, pláne ha van egy alap tudásotok (a kérdésből ítélve). Mi 15 évesen mentünk Olaszországba osztálykirándulni úgy, hogy nagyon sokan csak makogni tudtunk angolul (mondjuk az olaszok is, szóval vicces volt😂), mégis szélnek voltunk eresztve mindenhol szabadidőben és feltaláltuk magunkat.

Szóval csak nyugodtan:) jó utazást!

2019. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy elutazol, vagy kiköltözöl.
2019. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyaralni érdemes úgy is ha nem tudsz csak magyarul. Veszel egy kis úti szótárt amiben az alapszavak ott vannak. Ha kiköltözni akarsz akkor nyelvtudás nélkül nem jó ötlet.
2019. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nyaralni mesz kulfoldre akkor nem kell nyelvet tudni. Unokatesomek voltak mar par helyen ugy hogy egyikojuk sem beszel idegen nyelvet.


Egyik haverom is ment mar ugy a csaladjaval kulfoldre tudbszor is hogy nem beszelnek idegen nyelveket.

2019. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Aha, nem kell tudni, kíváncsi lennék ha bármi baj lenne akkor nyelvtudás nélkül mit csinálna.
2019. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!