Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás olcsón külföldre?

Utazás olcsón külföldre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A családommal még Magyarországon, Szlovákián és Chehországon kívül még sehol sem nyaraktunk. El szeretnék menni valahová messzebb, de az a gond hogy nem vagyunk túl gazdagok. Van ötletetek hogy milyen ország az ahol a repülő jegy (ha azzal kell utazni), szállás és programok nem jönnek ki olyan drágán?

2019. jan. 8. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi Olaszországba megyünk, ha telik rá. Ha gazdagok lennénk, akkor is járnánk oda, mert szeretjük.
2019. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokkalta könnyebb lenne segíteni, ha leírnád, hogy hányan, melyik hónapban, melyik irányba mennétek, mennyi időre és mekkora a rászánt összeg??
2019. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4-en mennénk, a nyári szünetben helytől függően 4-7 nap. A rászánta összeg... Nem tudom mi egy ilyen kirándulásnak a reális ára. Most úgy néz ki a helyzet, hogy szüleim mondták hogy ha találok valami olcsó helyet, elmehetünk. Én tengerpartra gondoltam, de nem tudom egy ilyen nyaralás mennyibe fáj / mennyiből lehet kihozni (és nem vagyunk túl tehetősek, tehát ha túl drága valószínűleg elutasítják az ajánlatom, hogy kb értsétek, minden évben nyaralunk, de csak közeli olcsóbb helyeken), tehát helyeket körülbelüli összeggel várok. Jaj és még annyi, hogy még életmeben nem repültem, tehát a nyaralással ezt is össze kötném.

2019. jan. 8. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetwk Egyiptomba.
2019. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha néhány hónappal előre tudjátok a hozzávetőleges időpontot, és tudtok rugalmasan alkalmazkodni, akkor érdemes nézegetni akár már most a fapadosok kínálatát. Nem ritka, hogy 10-15000Ft-ért, néha még olcsóbban is találsz repülőjegyet (oda-vissza, /fő, illetékekkel). Momondo vagy hasonló repülőjegy-összehasonlítón tudsz nézelődni. Ha még rugalmasabb vagy, és valamelyikhez viszonylag közel laksz, akkor akár Debrecent, Bécset vagy Pozsonyt is nézheted induló reptérnek (pl Győrből érdemesebb lehet ez utóbbiakat nézni). Szállást lehet olcsóbban-drágábban is találni, olcsóbbak nyilván gagyibbbak, lepukkantabbak, és/vagy messzebb vannak látványosságoktól. De elsősorban azt, vagy azt a néhány helyet kell eldöntenetek, ahová mennétek.
2019. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
MIért lett a válaszom törölve? Nem írtam semmi rosszat,és csúnyát sem. Csak leírtam, hogy tudni kne hányan, hova, mikor , és mennyi időre mennének. Leírtam hol nézzen szállást és repjegyeket. Ezzel mi rosszat írtam, hogy törölni kellett??
2019. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Albánia vagy Montenegró most a legjobb opció olcsó repülős nyaralásra. 6-10k a retúr repjegy, ott lenni is olcsó, vannak szép tengerparti részek. Egy hetet ki lehet hozni már akár 70k körül is per fő, amibe belefér egy kis éttermezés, kirándulás meg egy lakható apartman.
2019. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Albánia, Montenegró, Görögország. A repjegy is olcsó, és az ottlét is. Mondjuk Görögbe a legolcsóbb repjegy Thesszalonikibe van, ami drágább hely.

Ha ettől messzebb szeretnétek menni, Marokkóba, Jordániába, és Izraelbe is vannak olcsón repülőjegyek.

2019. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Horvátországban kempingezés, kocsival lejutás, ha okosan csináljátok, olcsóbb, mint egy balatoni kiruccanás
2019. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

1. Itt böngéssz az olcsóbb ajánlatok közül


[link]


Ha nyáron akartok menni


[link]

[link]


Ha nem repülővel akartok menni, nézzetek rá a máv oldalára, vannak ott SparNight és SparDay jegyek (asszem így hívják), azok viszonylag olcsók.

Ezen kívül van még a FlixBus, Uber, Telekocsi stb.


2. Szállásból nézzétek meg a Booking olcsóbb ajánlatait, hátha van jó, de még olcsóbb az AirBnb.


Azért ezt az oldalt is megnézheted: [link]

2019. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!