Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a booking....

Mennyire megbízható a booking.com és társai?

Figyelt kérdés
Booking.com és hasonló weboldalak szakértőitől kérdezném, hogy mennyire megbízható / biztonságos ezen oldalak használata? Illetve, mostanában sokat böngésztem a booking.com-ot és feltűnt, hogy bizonyos időközönként óriási árengedményekkel hirdet egy-egy szálláshely (pl. 50.000 Ft/éj helyett 25.000 Ft/éj). Ez 50%, melyet "Ma nagyon jól járhat" címszóval hirdetnek. Valóban ennyibe is kerül az a bizonyos szálláshely, vagy ez valami trükk, és tudom is én 1 hónap múlva felszámolják az ár másik felét? Válaszotokat előre is köszönöm!

2019. jan. 16. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Maga a booking.com megbizható.

Az ilyen "Ma nagyon jól járhat", "ez az utolsó alkalom", "most foglaltak", "épp ennyien nézik" szerintem egy utálatos reklámfogás.

Az ilyen reklámozásait leszámitva nagyon jó platform. A szállásadókról pedig olvashatsz véleményeket (persze ha valósak).


"Valóban ennyibe is kerül az a bizonyos szálláshely, vagy ez valami trükk, és tudom is én 1 hónap múlva felszámolják az ár másik felét? "

Valóban annyi és nem számolják fel a másik felét.


Egyébként ha nagyon félsz foglalj olyan szállást, ahol nem kell hitelkártya számot megadni és ráérsz a szálláson fizetni.

2019. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig a booking.com oldalon foglalunk szállást, és eddig soha nem csalódtunk. Az ár annyi amennyit hirdet.
2019. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat :)
2019. jan. 16. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Altalaban olcsobb, ha a szallas sajat honlapjan foglalod. En mar olyanba is futottam bele hazai szallasnal, hogy a booking-ra 3x-os arral tettek fel, valoszinuleg kulfoldi turistakat celoztak.
2019. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3%

Sikerült kiírnod egy tipikus mucsaröcsögei kérdést. Mivel az életedből egyetlen percet sem vesztegettél arra, hogy megértsd, előtted másik 500 vidéki paraszt már megkérdezte ezt, jöttél, láttál és kérdeztél.

Nem igazán zavartattad magad azzal, hogy a 21. század immár 18. évét tapossuk, ahol mucsaröcsöge kivételével mindenki a neten rendel és fizet. Ezért fel sem tűnt számodra, hogy ezek az egyébként megbízható cégek néha akciókat, vagy látszat akciókat hirdetnek.

Ha majd megszereted a booking.com-ot, ajánlom figyelmedbe a szállás összehasonlító oldalakat. Azokban az lesz a jó, hogy konkrétan látod, az adott szállás éppne hol a legolcsóbb. Igaz, ezekhez már kell némi nyelvtudás.

2019. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!