Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögország letelepedés 2018?

Görögország letelepedés 2018?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos nem találtam erre hasznos forrást

Az europe.com oldalán Görög illetve Lettországról nem adnak infót

Tehát magyar állampolgárként ki lehet költözni bejelentések nélkül?Ha vennénk egy lakást kint, jár automatikusan a letelepedési engedély?

Ott vásárolt kocsit akkor be lehet rendszámoltatni görög rendszámra?


2019. febr. 1. 18:00
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
65%
Te hallottál már arról higy europai unio vagy ez esetleg új információ a számodra?
2019. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te hallottál már arról, hogy számos europai unios orszagba nem lehet buntetes nelkul csak hasrautve kikoltozni.

3 honap utan kell kerni letelepedesi kartyat.

2019. febr. 1. 18:41
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
100%

Te hallottal mar arrol hogy nem számos,hanem mindegyik unios országban 90nap után "letelepedési engedélyt" kell igenyelned,nem pedig kártyát.......ezt a büntetés nélkül hasraütésre dolgot nem is értem!Szerintem te magad sem!

Attól ,hogy ott veszel lakást nem kapsz automatikusan letelepedésit!A már ottani országban vásárolt autón mit akarsz rendszámoztatni??

2019. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mit akarok rendszámoltatni ?? talán nem egy "180 000 km"-t futott, 2001-es évjáratú, közel félmilliárd km-t valósan futott Németországból kihúzott Passat-ot szeretnék venni egy török csődörtől, hanem egy újat! Na. Arra ki ad nekem görög forgalmit ha magyar vagyok
2019. febr. 1. 18:56
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem fogod elhinni az ottani önkormányzat!Nem tudom miert vagy ezen ennyire fennakadva mert hogy magyar vagy!Senkit nem fog erdekelni ha van görög lakcimed!
2019. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok.de volt dolgod a görög hivatalokkal? vagy honnan tudjátok ti hogy ennyire lezserek
2019. febr. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!