Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire fontos része egy...

Mennyire fontos része egy ember életének az, hogy utazzon más országokba? Meg bánják akik nem utaztak a halálos ágyukon?

Figyelt kérdés

Vágyom rá,de tudom, hogy a pénzem nem elég. Legalább évekig el tartana amíg össze tudnék szedni annyi pénzt, hogy el utazhassak országokba amit látni szeretnék . Van párom de ő pénz kidobásnak tartja. Mennék én egyedül is, ha megtehetném. Ha életem során látnám Olaszországot Párizst és Balit már boldog lennék ha több évtized alatt is sikerülne.

Mennyire fontos ez?


2019. febr. 3. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Miért lenne fontos? Manapság azért élvez akkora presztízst a dolog, mert sokan már egy nyaralásból is státuszszimbólumot csinálnak.
2019. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem annyira fontos hogy gyakorlatilag egyet jelent az elettel. Ha nem utaznek nem lenne ertelme az eletnek. Es igen aki nem utazik meg fogja banni. A legeslegjobb dolog az eletben.
2019. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Emberfüggő.

Az én apám 75 éves soha nem hagyta el Magyarországot. (pedig már többször kértük jöjjön hozzánk ki Angliába mivel ott élek)

De apám nem érzi, hogy utaznia kéne. Szerinte a rengeteg könyvet olvasva szinte bejárta az egész világot.

Van egy gyerekkori barátom. Ő sem utazott soha külföldre, nem is igényli.

Én viszont igénylem, és igyekszem is eljutni ahová lehet. Sok embert ismerek akik nem vágynak utazni.

2019. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Amennyire az illető ezt fontosnak érzi.
2019. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha valóban szó szerint veszem a kérdésed, garantálom, hogy lesz egyéb gondod is a halálos ágyadon.
2019. febr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
81%
Az életnek nem fontos része, de egy jól sikerült utazás sokat ad az embernek. Európát bejárni azért már messze nem nagy kiadás, főleg ha fiatal vagy.
2019. febr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 D. Brasco ***** válasza:
47%
Nem tudom miért keseregsz ennyire,mert ha csak nem valami közmunkán tengődő,tényleg egy igazi ruppótlan senki vagy,akkor nem egy túl nagy kihívás eljutni az általad felsorolt helyekre!És még csak évtizedek semm kellenek hozzá!
2019. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ápoló vagyok,
2019. febr. 4. 09:25
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Ápoló!

Aki anyagiakra hivatkozik a mai internetes világban, ott más bajok is lehetnek!

Ugyanis egyetlen perc alatt találtam neked olaszországi buszos utat már 8.900 Ft-ért.

Igaz, hogy nem tudhatom, hogy ennyit hány év alatt lennél képes összegyűjteni??!

:)

[link]

2019. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem Európán belül elutazni nem drága. Akár fizess be hétvégi csoportos városnézésre. Igaz, főleg nyugdíjasok lesznek, de arra jó lesz, hogy megtapasztald az utazást.

Sajnos, ha a párod pénzkidobásnak tartja az utazást, mindig el fogja rontani az élményt, vagy akadályozni fog. Ahogy látom a környezetemben, az ilyen kapcsolatok előbb-utóbb kudarcba fulladnak. Nagyon más az életszemlélete a két félnek.

2019. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!