Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Április végén, május elején...

Április végén, május elején hova érdemes utazni, ahol már meleg a tenger?

Figyelt kérdés
Április 28- május 8 ig szeretnék menni valahova, párommal, mert 30. szülinapja van. Kettőnkre 1 millió forintunk van. Valami olyan hely lenne jó, ami nem a világ vége, de már azért lehet fürdeni meg napozni és ebből a pénzből kijönne valami "luxusabb" szállás.
2019. febr. 10. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Elég rossz időpont, mert a közeli helyeken még nincs jó idő fürdeni, Ázsiában pedig már esős lehet.

Én azt hiszem Dubajba mennék valami jó tengerparti szállodába ennyi pénzből.

2019. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Izraelben talán ki lehet hozni egy szállodában egy hetet all inclusive ennyiből. Akár Eilatban akár a Holt-tengernél. Csak ekkor már nincs közvetlen járat Eilatba szóval Tel Avivból kell oda vergődni.

2019. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Port Ghalib és környéke Egyiptomban. Ez egy teljesen új város, nagyon szép kikötővel és jó kirándulási lehetőségek is vannak a környéken. A keretből bőven kijön.

Még nem jártam arra, de ismerőseim szerint Omán is fantasztikus hely. Mindenképp az északi félteke sivatagi zónájában kell keresnetek, a trópusokon olyankor esős évszak van. Vagy déli félteke.

2019. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Indonéziában éppen nincs esős évszak, de oda nagyon ki kell fogni a repjegyet szállást hogy ki lehessen hozni 1 milkóból.
2019. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
@4 Nagyon kifogni? 135 volt Jakartába a retúrom Bécsből 2 éve, a szállás meg kábé ingyen volt. Egy hónapot utaztam Indonéziában olyan 400-ból.
2019. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

És ezzel mit bizonyítottál? Te jól kifogtad a repjegyet, én is fogtam már ki jól. De ha konkrét dátum van az utazásra akkor ha 300 lesz a legolcsóbb akkor annyiért mennek. Meg nem hinném hogy "luxusabb" szállásokon laktál mert ugye az is kritérium. Az olcsó szállások valóban a mi pénztárcánkhoz képest is olcsók, de luxus ott sem olcsó.

2019. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1M Forint már nem kevés az kb 3200€ Karib térségbe akárhova mehettek és egy jó 4 csillagos szálloda Allinclusivval simán meg van ennyiböl.

Mi 2x voltunk Karibtengeren, 1x Jamikán és 1x DomKözt. Ès mind a 2x május elején. Elvileg kezdödik az esös szezon, de a Karib térségben az esös szezon csak max napi 1x 1 óira esö, elötte és utánna 30 fok napsütés. Az egyetlen rossz idöszak az Aug-Oktober között vannak a hurrikánok ami az utobbi években szinte minden évben egy oriási eléri a szigeteket, ilyenkor lehetnek problémák. De Április vége szuper idöszak.


Ez a link amit beraktam Németországból indul, de láthatod az árakat DomRep-re. Mi a Bahia Principe El Portillo hotelben voltunk. Ez egy szuper hely, km hosszu álom strand, a vízben több helyen vannak kövek, ahol korallok és halak uszkálnak, a víz nem túl nagy hullámos, és képeslap partszakasz. Hotel nincs nagyon a környéken így nem kell nagy tömeggel számolni. DomRep-*en nem ajánlom a Bavaro és Punta Cana részt, az a hotel hotel hátán szakasz, ahol 8 sor napernyötöl a vizet is alig látod....


Jamaika is szuper volt, ott is álomszép hotel ott is egy Bahia hotelben voltunk.

De Mexico is elérhetö ezen az áron.


Nagy hotelek közül a Bahia Principe és az Iberostar hotelek nagyon jók, bennük sehol nem fogsz csalódni.


A linken az árak repjegy(No-bol)+szállás+ellátás van két före.


[link]

2019. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Még valamit tudok ajánlani.

Aida tengerjáró hajót. De azt ha mindenképpen álomszép tengerparton akartok fürdeni és sétálni akkor a hajó nem jó, mert az mindig nagy kikötöbe áll meg, és onnan nehéz eljutni álomszép partra és eset 6-8 között a hajón kell lenni. De ha nem szerettek fürdeni, de sokat akartok látni akkor nevezzetek be egy Aidára.

MSC olcsobb de minöségben sokkal rosszabb.

2019. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most én is pont Saint luciát nézegetem. Londonban élünk, úgyhogy átszállás nélkül lehetne menni.
2019. febr. 10. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:

EZ a link amit beraktam a szállodákról, azon az oldalon szerintem abszolút reális a pontozás, így én mindig ott megnézem a pontozást és Karib térségbe leginkább 5 pont feletti szállodát vennék csak ki.

Amit még megtehetsz, hogy keress a google térképen rá, hogy milyen is a tengerparta kinézett helyen.

2019. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!