Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Egyedül vagy többesben szeretsz jobban túrázni?

febr. 12. 12:18  Privát üzenet  

A válaszok
Ez hangulatfüggő, de legtöbbször vagy egyedül, vagy kis csoportban, maximum 2 másik emberrel szeretek túrázni. Ennél több már túl sok.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 12. 12:21 Privát üzenet
Egyedem Begyedem nevű felhasználó válasza:

8-10 emberrel a leginkább, de nagyobb csapattal is jó.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 12. 12:48 Privát üzenet
Egyedül sem, sokan sem. 2-4 ember az ideális nekem.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 12. 14:17 Privát üzenet
Egyedül unalmasnak találom.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 12. 15:06 Privát üzenet
Egyedül csakis.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 12. 16:05 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Sokszor megyek egyedül is, megvan a varázsa. Nem vagyok kötve senkihez, megyek amerre akarok, alapvetően a közlekedéshez igazítom magam és igyekszem nem éjszakába belenyúlni.

Teljesítmény túrákon általában jobban érzem magam 1-2 fő társaságban. Mások is, így idegenekből össze verődik 2-3 fős csoport, vagy akár nagyobb is. Rövid túrákon meg néha kifejezetten hülyén érzem magam, hogy mindenki párjával, barátaival, családdal megy én meg tök egyedül.

De ha egyedül megyek, teljesítmény túrán akkor is megvan a biztonságérzet, hogy jönnek mögöttem, vannak ellenőrzőpontok és bármi van van segítség.

Összességében én úgy vagyok, hogy ha kigondolom és mehetnékem van, akkor megyek. Ha jönnek velem az jó, ha nem akkor megyek egyedül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 12. 20:12 Privát üzenet
F@T@L_3RRORxoo89 nevű felhasználó válasza:

Amúgy engem időnként kifejezetten feltölt, megnyugtat az egyedüllét.

Egész munkám arról szól, hogy emberek között vagyok, 2-3 munkatárs mindig van körülöttem, belvárosban is dolgozom, utcán is sokan vannak, este még család is felhív. Albérletben is lakótárssal lakom és nincs egyetlen csendes perc, mert még a szomszéd is állat módjára viselkedik.

Ilyen formában a túrázás nagyon kikapcsol. Hasonlóan hat rám az autópályán vezetés is, ahol van 2-2,5 óra én-időm.

Néha azon gondolkozom, jó lenne egy több napos-hetes túra is, sátorban lakva, vagy csak vadkempingezés egy kis pihenéssel, olvasással, kirándulással.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 12. 20:19 Privát üzenet
Inkább egyedül, ha többen vagyunk, valakinek mindig igazodnia kell a másik tempójához.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont febr. 13. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretsz Dunaföldváron élni?
Milyen légitársasággal szeretsz repülni?
Te is úgy gondolod, hogy a nyaralás/utazás manapság túlságosan fetisizálva van és szinte már nem is vagy normális ember ha nem szeretsz utazni/nyaralni?
Mit szeretsz leginkább az utazásban?
Te szeretsz wellness hotelben lazítani?
Szeretsz sátorozni? Hol?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!